Gå til hovedindhold

AllMatters Menstruationstrusse High Waist Underwear Light/Moderate XXL

AllMattersPersonlig plejeEAN: 5711782001066
Pris fra 220,95 krtil 259,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 39 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 194,95 kr 2. maj

Sammenlign priser på AllMatters Menstruationstrusse High Waist Underwear Light/Moderate XXL og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 220.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
AllMatters High Waist Underwear Light/Moderate XXL, 1pk.
220,95 kr
Til butik
AllMatters High Waist Underwear Light/Moderate XXL, 1pk. billede

Produktinformation

AllMatters genanvendelige menstruationstrusser er behagelige, slidstærke og bæredygtige.

Produktspecifikationer

Mærke: AllMatters
Kategori: Menstruationstrusser
EAN: 5711782001066
Varenr.: 35001
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
AllMatters High Waist Underwear - XXL - 1 pakke
223 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
AllMatters Menstruationstrusse High Waist Underwear Light/Moderate XXL
-10%233,95 kr
Før 259,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
AllMatters Menstruationstrusse High Waist Underwear Light/Moderate XXL billede

Produktinformation

AllMatters' genanvendelige menstruationstrusser tilbyder komfort, holdbarhed og bæredygtighed. De ligner almindelige trusser, men er designet med flere lag, der absorberer blod, modvirker lugt og holder dig tør. Disse menstruationstrusser fås i en klassi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Allmatters
Kategori: Bind & tamponer
EAN: 5711782001066
Varenr.: 53850
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
AllMatters High Waist Underwear - XXL - 1 stk
259,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AllMatters Menstruationstrusse High Waist Underwear Light/Moderate XXL koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AllMatters Menstruationstrusse High Waist Underwear Light/Moderate XXL koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk220,95 kr220,95 krKøb
2Økologisk-Supermarked223 kr223 krKøb
3Helsegrossisten.dk233,95 kr233,95 krKøb
4Duft og Natur259,95 kr259,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AllMatters Menstruationstrusse High Waist Underwear Light/Moderate XXL

PriceData har fulgt prisen på AllMatters Menstruationstrusse High Waist Underwear Light/Moderate XXL i 180 dage. Laveste pris i perioden er 143 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 220,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 200 kr.

Den nuværende pris på 220,95 kr er 10% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for AllMatters Menstruationstrusse High Waist Underwear Light/Moderate XXL. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for AllMatters Menstruationstrusse High Waist Underwear Light/Moderate XXL de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026220,95 kr26 kr (13%)
2. maj 2026194,95 kr12 kr (6%)
15. apr. 2026206,95 kr14 kr (6%)
14. apr. 2026220,95 kr14 kr (7%)
10. apr. 2026206,95 kr12 kr (6%)
29. mar. 2026194,95 kr12 kr (6%)
14. mar. 2026206,95 kr1,01 kr (0%)
13. mar. 2026207,96 kr1,01 kr (0%)
5. mar. 2026206,95 kr12 kr (6%)
3. mar. 2026194,95 kr12 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret