Gå til hovedindhold

Allied Telesis AT GS950/24 Web Switch 24-porte Gigabit

Allied TelesisHubs og switchesEAN: 0767035178479
Pris fra 3.555 krtil 3.561 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 6 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.535 kr 13. maj

Sammenlign priser på Allied Telesis AT GS950/24 Web Switch 24-porte Gigabit og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3555 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Allied Telesis AT GS950/24 Web Switch 24-porte Gigabit
3.555 kr
Til butik
Allied Telesis AT GS950/24 Web Switch 24-porte Gigabit billede

Produktinformation

Allied Telesis AT GS950/24 WebSmart Switch - Switch - Administreret - 24 x 10/100/1000 + 2 x GBIC - desktop

Produktspecifikationer

Artikel nr.: AT-GS950/24-50
EAN: 0767035178479
Varenr.: 989176082
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Allied Telesis AT-GS950/24-50 24 PORT 10
3.561 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Allied Telesis AT GS950/24 Web Switch 24-porte Gigabit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Allied Telesis AT GS950/24 Web Switch 24-porte Gigabit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.555 kr3.555 krKøb
2Proshop DK3.561 kr3.561 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Allied Telesis AT GS950/24 Web Switch 24-porte Gigabit

PriceData har fulgt prisen på Allied Telesis AT GS950/24 Web Switch 24-porte Gigabit i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.970 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 3.710 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.461 kr.

Den nuværende pris på 3.555 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 45 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 85 prisændringer for Allied Telesis AT GS950/24 Web Switch 24-porte Gigabit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 85 prisændringer for Allied Telesis AT GS950/24 Web Switch 24-porte Gigabit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.555 kr9 kr (0%)
28. maj 20263.564 kr21 kr (1%)
26. maj 20263.585 kr5 kr (0%)
24. maj 20263.590 kr10 kr (0%)
23. maj 20263.580 kr5 kr (0%)
22. maj 20263.585 kr13 kr (0%)
20. maj 20263.572 kr6 kr (0%)
19. maj 20263.578 kr1 kr (0%)
18. maj 20263.577 kr23 kr (1%)
15. maj 20263.554 kr6 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret