Gå til hovedindhold

All-Light LED strip 230V samlestykke uden ledning 17x7 mm, IP67

All-LightLamperEAN: 5711778020200
Pris fra 25,15 krtil 29 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 3,85 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 25 kr 31. maj

Sammenlign priser på LED strip 230V samlestykke uden ledning 17x7 mm, IP67 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 25.15 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LED strip 230V samlestykke uden ledning 17x7 mm, IP67
25,15 kr
Til butik
LED strip 230V samlestykke uden ledning 17x7 mm, IP67 billede

Produktinformation

230V Led Strip Samlestykke uden ledning IP67 17x7mm - husk at tætne med silikone for at opnå IP67

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør
EAN: 5711778020200
Varenr.: 15845115986255
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
All Light samlestykke til 17x7 mm LED bånd
27 kr
Til butik
All Light samlestykke til 17x7 mm LED bånd billede

Produktinformation

Samlestykke uden ledning til 17x7mm LED bånd Dette samlestykke uden ledning er designet til at skabe en sikker og effektiv forbindelse mellem to LED bånd. Med IP67-certificeringen er samlestykket beskyttet mod vand og støv, hvilket gør det ideelt til uden...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: All-Light
Kategori: Belysning
EAN: 5711778020200
Varenr.: 4257800897
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
All Light samlestykke til 17x7 mm LED bånd
28 kr
Til butik
All Light samlestykke til 17x7 mm LED bånd billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: All-Light
Kategori: Lamper & spots
EAN: 5711778020200
Varenr.: 4257800897
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
All Light samlestykke til 17x7 mm LED strip
29 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LED strip 230V samlestykke uden ledning 17x7 mm, IP67 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LED strip 230V samlestykke uden ledning 17x7 mm, IP67 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN25,15 kr25,15 krKøb
2LavprisVVS27 kr27 krKøb
3BilligVVS DK28 kr28 krKøb
4Greenline29 kr29 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LED strip 230V samlestykke uden ledning 17x7 mm, IP67

PriceData har fulgt prisen på LED strip 230V samlestykke uden ledning 17x7 mm, IP67 i 153 dage. Laveste pris i perioden er 24 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 31 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 26 kr.

Den nuværende pris på 25,15 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for LED strip 230V samlestykke uden ledning 17x7 mm, IP67. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for LED strip 230V samlestykke uden ledning 17x7 mm, IP67 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 202625,15 kr
31. maj 202625 kr
30. maj 202625,15 kr
12. maj 202625 kr
11. maj 202625,15 kr
24. apr. 202625 kr
23. apr. 202625,15 kr
2. mar. 202625 kr
1. mar. 202625,15 kr
28. feb. 202625 kr1 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret