Gå til hovedindhold

LED-bnd udendrs, 50 meter, IP67, 6000K, 230V, vandtt - LumenLight Budget

LumenlightLamperEAN: 5714941105001
Pris fra 699 krtil 1.040 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 341 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LED-bnd udendrs, 50 meter, IP67, 6000K, 230V, vandtt - LumenLight Budget og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 699 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LumenLight Budget230 LED bånd, 50 meter, 6000K
-21%699 kr
Før 880 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LumenLight Budget230 LED bånd, 50 meter, 6000K billede

Produktinformation

Vejrbestandig LED bånd fra Lumenlight Vandtætte LED bånd fra Lumenlight er oplagt til udendørs montering med UV-bestandig overflade. De kommer i 50 meter ruller, og kan afkortes for hver meterlængde, og sammenkobles i længder på 100 meter. 1 styks tilslut...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lumenlight
Kategori: Lamper & spots
Farve: white
Størrelse: 50 m
EAN: 5714941105001
Varenr.: 6257700636
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LumenLight Budget230 LED bånd, 50 meter, 6000K
879 kr
Til butik
LumenLight Budget230 LED bånd, 50 meter, 6000K billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lumenlight
Kategori: Dekorativ belysning
Farve: white
Størrelse: 50 m
EAN: 5714941105001
Varenr.: 6257700636
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LED Strip, Budget 6000K 5W IP67 230V 50M
879,51 kr
Til butik
Gå til PlusLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
LED Strip 230V - 50m - IP67 - 6000K - 22.500lm - 5W/m - BUDGET
899 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LumenLight Budget230 LED bånd, 50 meter, 6000K
929 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LumenLight Budget230 LED strip, 50 meter, 6000K
989 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LED-bnd udendrs, 50 meter, IP67, 6000K, 230V, vandtt - LumenLight Budget
1.040 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LED-bnd udendrs, 50 meter, IP67, 6000K, 230V, vandtt - LumenLight Budget koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LED-bnd udendrs, 50 meter, IP67, 6000K, 230V, vandtt - LumenLight Budget koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK699 kr699 krKøb
2LavprisEl879 kr879 krKøb
3EL-GROSSISTEN879,51 kr879,51 krKøb
4PlusLED.dk899 kr899 krKøb
5LavprisVVS929 kr929 krKøb
6Greenline989 kr989 krKøb
7WATTOO.DK1.040 kr1.040 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LED-bnd udendrs, 50 meter, IP67, 6000K, 230V, vandtt - LumenLight Budget

PriceData har fulgt prisen på LED-bnd udendrs, 50 meter, IP67, 6000K, 230V, vandtt - LumenLight Budget i 180 dage. Laveste pris i perioden er 699 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 880 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 841 kr.

Den nuværende pris på 699 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for LED-bnd udendrs, 50 meter, IP67, 6000K, 230V, vandtt - LumenLight Budget. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for LED-bnd udendrs, 50 meter, IP67, 6000K, 230V, vandtt - LumenLight Budget de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026699 kr180 kr (20%)
16. maj 2026879 kr180 kr (26%)
15. maj 2026699 kr180 kr (20%)
14. maj 2026879 kr180 kr (26%)
13. maj 2026699 kr180 kr (20%)
12. maj 2026879 kr
11. maj 2026879,51 kr
24. apr. 2026879 kr
23. apr. 2026879,51 kr
11. apr. 2026879 kr80 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret