Gå til hovedindhold

Dell Alienware Tri-Mode AW920K Tastatur Mekanisk AlienFX per-nøgle RGB/16,8 millioner farver Trådløs Kablet Amk. engelsk

DellTastaturerEAN: 5397184790373
Pris fra 1.305 krtil 1.385 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 80 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.206 kr 30. maj

Sammenlign priser på Alienware Tri-Mode AW920K Tastatur Mekanisk AlienFX per-nøgle RGB/16,8 millioner farver Trådløs Kablet Amk. engelsk og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1305 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Alienware Tri-Mode AW920K - Gaming Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort
1.305 kr
Til butik
Dell Alienware Tri-Mode AW920K - Gaming Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort billede

Produktinformation

Tastatur, AlienFX per-nøgle RGB/16,8 millioner farver, trådløs, 2.4 GHz, Bluetooth 5.1, USB, QWERTY, Amk. engelsk, tastkontakt: CHERRY MX Red, Dark Side of the Moon

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: AW920K-G-WW
EAN: 5397184790373
Varenr.: 3180520
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Alienware Tri-Mode AW920K Tastatur Mekanisk AlienFX per-nøgle RGB/16,8 millioner farver Trådløs Kablet USA
1.385 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alienware Tri-Mode AW920K Tastatur Mekanisk AlienFX per-nøgle RGB/16,8 millioner farver Trådløs Kablet Amk. engelsk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alienware Tri-Mode AW920K Tastatur Mekanisk AlienFX per-nøgle RGB/16,8 millioner farver Trådløs Kablet Amk. engelsk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.305 kr1.305 krKøb
2CompuMail DK1.385 kr1.385 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Alienware Tri-Mode AW920K Tastatur Mekanisk AlienFX per-nøgle RGB/16,8 millioner farver Trådløs Kablet Amk. engelsk

PriceData har fulgt prisen på Alienware Tri-Mode AW920K Tastatur Mekanisk AlienFX per-nøgle RGB/16,8 millioner farver Trådløs Kablet Amk. engelsk i 185 dage. Laveste pris i perioden er 972 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 1.704 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.339 kr.

Den nuværende pris på 1.305 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Alienware Tri-Mode AW920K Tastatur Mekanisk AlienFX per-nøgle RGB/16,8 millioner farver Trådløs Kablet Amk. engelsk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Alienware Tri-Mode AW920K Tastatur Mekanisk AlienFX per-nøgle RGB/16,8 millioner farver Trådløs Kablet Amk. engelsk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.305 kr99 kr (8%)
30. maj 20261.206 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.207 kr1 kr (0%)
8. maj 20261.208 kr329 kr (21%)
7. maj 20261.537 kr1 kr (0%)
6. maj 20261.538 kr14 kr (1%)
4. maj 20261.552 kr42 kr (3%)
1. maj 20261.594 kr1 kr (0%)
1. apr. 20261.595 kr235 kr (17%)
31. mar. 20261.360 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret