Gå til hovedindhold

Dell Alienware Tri-Mode AW920K Tastatur Mekanisk AlienFX per-nøgle RGB/16,8 millioner farver Trådløs Kablet Amk. engelsk

DellTastaturerEAN: 5397184790397
Pris fra 1.383 krtil 1.397 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 14 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.168 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Alienware Tri-Mode AW920K Tastatur Mekanisk AlienFX per-nøgle RGB/16,8 millioner farver Trådløs Kablet Amk. engelsk og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1383 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Alienware Tri-Mode AW920K - Gaming Tastatur - Amerikansk engelsk - Hvid
1.383 kr
Til butik
Dell Alienware Tri-Mode AW920K - Gaming Tastatur - Amerikansk engelsk - Hvid billede

Produktinformation

Tastatur, AlienFX per-nøgle RGB/16,8 millioner farver, trådløs, USB, 2.4 GHz, Bluetooth 5.1, QWERTY, Amk. engelsk, tastkontakt: CHERRY MX Red, månelys US ENGLISH LAYOUT

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: AW920K-W-WW
EAN: 5397184790397
Varenr.: 3180521
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Alienware Tri-Mode AW920K Tastatur Mekanisk AlienFX per-nøgle RGB/16,8 millioner farver Trådløs Kablet Amk. engelsk
1.397 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alienware Tri-Mode AW920K Tastatur Mekanisk AlienFX per-nøgle RGB/16,8 millioner farver Trådløs Kablet Amk. engelsk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alienware Tri-Mode AW920K Tastatur Mekanisk AlienFX per-nøgle RGB/16,8 millioner farver Trådløs Kablet Amk. engelsk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.383 kr1.383 krKøb
2CompuMail DK1.397 kr1.397 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Alienware Tri-Mode AW920K Tastatur Mekanisk AlienFX per-nøgle RGB/16,8 millioner farver Trådløs Kablet Amk. engelsk

PriceData har fulgt prisen på Alienware Tri-Mode AW920K Tastatur Mekanisk AlienFX per-nøgle RGB/16,8 millioner farver Trådløs Kablet Amk. engelsk i 166 dage. Laveste pris i perioden er 1.160 kr (registreret d. 26. januar 2026), højeste er 1.642 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.338 kr.

Den nuværende pris på 1.383 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 74 prisændringer for Alienware Tri-Mode AW920K Tastatur Mekanisk AlienFX per-nøgle RGB/16,8 millioner farver Trådløs Kablet Amk. engelsk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 74 prisændringer for Alienware Tri-Mode AW920K Tastatur Mekanisk AlienFX per-nøgle RGB/16,8 millioner farver Trådløs Kablet Amk. engelsk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.383 kr1 kr (0%)
2. jun. 20261.382 kr175 kr (14%)
1. jun. 20261.207 kr175 kr (13%)
31. maj 20261.382 kr176 kr (15%)
30. maj 20261.206 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.207 kr1 kr (0%)
8. maj 20261.208 kr47 kr (4%)
6. maj 20261.255 kr29 kr (2%)
5. maj 20261.284 kr111 kr (8%)
29. apr. 20261.395 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret