Gå til hovedindhold

ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø50 mm x 500 mm hvid afløbsrør

ALIAXISSanitetEAN: 5907660702617
Pris fra 14 krtil 29 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 15 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 12 kr 26. apr.

Sammenlign priser på ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø50 mm x 500 mm hvid afløbsrør og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 14 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ostendorf afløbsrør, Ø50 mm, 500 mm, plast, hvid
14 kr
Til butik
Ostendorf afløbsrør, Ø50 mm, 500 mm, plast, hvid billede

Produktinformation

Hvid afløbsrør 50 mm - 500 mm Hvide afløbsrør anvendes til bortledelse af spildevand fra afløbsinstallationer i bygninger over jord. Afløbssystemet er fremstillet af PP-plast. Med muffe PP-materiale

Produktspecifikationer

Mærke: Ostendorf
Kategori: Afløb
Farve: white
Størrelse: 50x500 mm
EAN: 5907660702617
Varenr.: 186012350
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ostendorf afløbsrør, Ø50 mm, 500 mm, plast, hvid
14 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ostendorf Ø50mm afløbsrør, PP hvid, 500mm
18,94 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ht-Pp (Amax Pro) afløbsrør med muffe hvid Ø50 x 500 mm
20,27 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Nicoll HTP afløbsrør med muffe Ø50, 500 mm, hvid.
21 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø50 mm x 500 mm hvid afløbsrør
29 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø50 mm x 500 mm hvid afløbsrør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø50 mm x 500 mm hvid afløbsrør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK14 kr14 krKøb
2CompletVVS14 kr14 krKøb
3EL-GROSSISTEN18,94 kr18,94 krKøb
4CS MEGASTORE DK20,27 kr59,27 krKøb
5Elvvs.dk21 kr21 krKøb
6Proshop DK29 kr68 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø50 mm x 500 mm hvid afløbsrør

PriceData har fulgt prisen på ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø50 mm x 500 mm hvid afløbsrør i 86 dage. Laveste pris i perioden er 12 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 27 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 15 kr.

Den nuværende pris på 14 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 16% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø50 mm x 500 mm hvid afløbsrør. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø50 mm x 500 mm hvid afløbsrør de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 202614 kr1,96 kr (16%)
10. maj 202612,04 kr1,96 kr (14%)
3. maj 202614 kr2 kr (17%)
26. apr. 202612 kr2,46 kr (17%)
23. apr. 202614,46 kr12,54 kr (46%)
22. apr. 202627 kr15 kr (125%)
9. mar. 202612 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret