Gå til hovedindhold

ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø50 mm x 30° hvid bøjning

ALIAXISSanitetEAN: 5907660704130
Pris fra 8 krtil 23 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 15 kr (65% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6 kr 18. apr.

Sammenlign priser på ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø50 mm x 30° hvid bøjning og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ostendorf afløbsbøjning, 30°, Ø50 mm, plast, hvid
Ostendorf afløbsbøjning, 30°, Ø50 mm, plast, hvid billede

Produktinformation

Hvid bøjning 50 mm - 30 gr. Hvide afløbsrør og fittings anvendes til bortledelse af spildevand fra afløbsinstallationer i bygninger over jord. Afløbssystemet er fremstillet af PP-plast. Med muffe PP-materiale

Produktspecifikationer

Mærke: Ostendorf
Kategori: Afløb
Farve: white
Størrelse: 50 mm
EAN: 5907660704130
Varenr.: 186161350
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ostendorf afløbsbøjning, 30°, Ø50 mm, plast, hvid
Ostendorf afløbsbøjning, 30°, Ø50 mm, plast, hvid billede

Produktinformation

Hvid bøjning 50 mm - 30 gr. Hvide afløbsrør og fittings anvendes til bortledelse af spildevand fra afløbsinstallationer i bygninger over jord. Afløbssystemet er fremstillet af PP-plast. Med muffe PP-materiale

Produktspecifikationer

Mærke: Ostendorf
Kategori: Afløb
Farve: white
Størrelse: 50 mm
EAN: 5907660704130
Varenr.: 186161350
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ostendorf Ø50mm x 30° Bøjning, PP hvid
11,3 kr
Til butik
Ostendorf Ø50mm x 30° Bøjning, PP hvid billede

Produktinformation

Hvid bøjning 50 mm - 30 gr.Hvide afløbsrør og fittings anvendes til bortledelse af spildevand fra afløbsinstallationer i bygninger over jord. Afløbssystemet er fremstillet af PP-plast. Med muffePP-materiale

Produktspecifikationer

EAN: 5907660704130
Varenr.: 15844172726607
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ht-Pp (Amax Pro) Ø50 MM X 30° Hvid Bøjning
15,86 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø50 mm x 30° hvid bøjning
23 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø50 mm x 30° hvid bøjning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø50 mm x 30° hvid bøjning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK8 kr8 krKøb
2CompletVVS8 kr8 krKøb
3EL-GROSSISTEN11,3 kr11,3 krKøb
4CS MEGASTORE DK15,86 kr54,86 krKøb
5Proshop DK23 kr62 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø50 mm x 30° hvid bøjning

PriceData har fulgt prisen på ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø50 mm x 30° hvid bøjning i 165 dage. Laveste pris i perioden er 6 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 8 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7 kr.

Den nuværende pris på 8 kr er 14% over normalprisen. Prisen er steget 14% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø50 mm x 30° hvid bøjning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø50 mm x 30° hvid bøjning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20268 kr1 kr (14%)
26. maj 20267 kr1 kr (13%)
24. maj 20268 kr1 kr (14%)
17. maj 20267 kr
16. maj 20267,14 kr
12. maj 20267 kr
11. maj 20267,14 kr
3. maj 20267 kr1 kr (17%)
18. apr. 20266 kr1 kr (14%)
17. apr. 20267 kr1 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret