Gå til hovedindhold

ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø50 mm x 250 mm hvid afløbsrør

ALIAXISSanitetEAN: 5907660702594
Pris fra 11 krtil 22 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 11 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 9 kr 18. apr.

Sammenlign priser på ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø50 mm x 250 mm hvid afløbsrør og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 11 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ostendorf afløbsrør, Ø50 mm, 250 mm, plast, hvid
11 kr
Til butik
Ostendorf afløbsrør, Ø50 mm, 250 mm, plast, hvid billede

Produktinformation

Hvid afløbsrør 50 mm - 250 mm Hvide afløbsrør anvendes til bortledelse af spildevand fra afløbsinstallationer i bygninger over jord. Afløbssystemet er fremstillet af PP-plast. Med muffe PP-materiale

Produktspecifikationer

Mærke: Ostendorf
Kategori: Afløb
Farve: white
Størrelse: 50x250mm
EAN: 5907660702594
Varenr.: 186012325
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ostendorf afløbsrør, Ø50 mm, 250 mm, plast, hvid
11 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Nicoll HTP afløbsrør med muffe Ø50, 250 mm, hvid.
14,68 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ostendorf Ø50mm afløbsrør, PP hvid, 250mm
16,66 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ht-Pp (Amax Pro) afløbsrør med muffe hvid Ø50 x 250 mm
18,21 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø50 mm x 250 mm hvid afløbsrør
22 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø50 mm x 250 mm hvid afløbsrør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø50 mm x 250 mm hvid afløbsrør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK11 kr11 krKøb
2CompletVVS11 kr11 krKøb
3Elvvs.dk14,68 kr14,68 krKøb
4EL-GROSSISTEN16,66 kr16,66 krKøb
5CS MEGASTORE DK18,21 kr57,21 krKøb
6Proshop DK22 kr61 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø50 mm x 250 mm hvid afløbsrør

PriceData har fulgt prisen på ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø50 mm x 250 mm hvid afløbsrør i 166 dage. Laveste pris i perioden er 9 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 11 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 10 kr.

Den nuværende pris på 11 kr er 10% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø50 mm x 250 mm hvid afløbsrør. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø50 mm x 250 mm hvid afløbsrør de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202611 kr1 kr (10%)
26. maj 202610 kr1 kr (9%)
24. maj 202611 kr1 kr (10%)
17. maj 202610 kr
16. maj 202610,49 kr
12. maj 202610 kr
11. maj 202610,49 kr
3. maj 202610 kr1 kr (11%)
18. apr. 20269 kr1 kr (10%)
17. apr. 202610 kr1 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret