Gå til hovedindhold

ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø50 mm x 1000 mm hvid afløbsrør

ALIAXISSanitetEAN: 5907660702624
Pris fra 19 krtil 38 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 19 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 15 kr 18. apr.

Sammenlign priser på ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø50 mm x 1000 mm hvid afløbsrør og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 19 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ostendorf afløbsrør, Ø50 mm, 1000 mm, plast, hvid
19 kr
Til butik
Ostendorf afløbsrør, Ø50 mm, 1000 mm, plast, hvid billede

Produktinformation

Hvid afløbsrør 50 mm - 1000 mm Hvide afløbsrør anvendes til bortledelse af spildevand fra afløbsinstallationer i bygninger over jord. Afløbssystemet er fremstillet af PP-plast. Med muffe PP-materiale

Produktspecifikationer

Mærke: Ostendorf
Kategori: Afløb
Farve: white
Størrelse: 50x1000mm
EAN: 5907660702624
Varenr.: 186012400
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ostendorf afløbsrør, Ø50 mm, 1000 mm, plast, hvid
21 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
HTP rør m/1 muffe 50-1000 mm, hvid
28 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ostendorf Ø50mm afløbsrør, PP hvid, 1000mm
29,7 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ht-Pp (Amax Pro) afløbsrør med muffe hvid Ø50 x 1000 mm
37 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø50 mm x 1000 mm hvid afløbsrør
38 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø50 mm x 1000 mm hvid afløbsrør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø50 mm x 1000 mm hvid afløbsrør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK19 kr19 krKøb
2CompletVVS21 kr21 krKøb
3Elvvs.dk28 kr28 krKøb
4EL-GROSSISTEN29,7 kr29,7 krKøb
5CS MEGASTORE DK37 kr76 krKøb
6Proshop DK38 kr77 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø50 mm x 1000 mm hvid afløbsrør

PriceData har fulgt prisen på ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø50 mm x 1000 mm hvid afløbsrør i 94 dage. Laveste pris i perioden er 15 kr (registreret d. 7. marts 2026), højeste er 19 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 17 kr.

Den nuværende pris på 19 kr er 12% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø50 mm x 1000 mm hvid afløbsrør. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø50 mm x 1000 mm hvid afløbsrør de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202619 kr2 kr (12%)
26. maj 202617 kr2 kr (11%)
24. maj 202619 kr2 kr (12%)
17. maj 202617 kr1,8 kr (10%)
16. maj 202618,8 kr1,8 kr (11%)
12. maj 202617 kr1,8 kr (10%)
11. maj 202618,8 kr1,8 kr (11%)
3. maj 202617 kr2 kr (13%)
18. apr. 202615 kr2 kr (12%)
17. apr. 202617 kr2 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret