Gå til hovedindhold

ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø40 mm x 30° hvid bøjning

ALIAXISSanitetEAN: 5907660704086
Pris fra 6 krtil 34,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 28,75 kr (83% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5 kr 9. mar.

Sammenlign priser på ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø40 mm x 30° hvid bøjning og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ostendorf afløbsbøjning, 30°, Ø40 mm, plast, hvid
Ostendorf afløbsbøjning, 30°, Ø40 mm, plast, hvid billede

Produktinformation

Hvid bøjning 40 mm - 30 gr. Hvide afløbsrør og fittings anvendes til bortledelse af spildevand fra afløbsinstallationer i bygninger over jord. Afløbssystemet er fremstillet af PP-plast. Med muffe PP-materiale

Produktspecifikationer

Mærke: Ostendorf
Kategori: Afløb
Farve: white
Størrelse: 40mm
EAN: 5907660704086
Varenr.: 186161340
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ostendorf afløbsbøjning, 30°, Ø40 mm, plast, hvid
Ostendorf afløbsbøjning, 30°, Ø40 mm, plast, hvid billede

Produktinformation

Hvid bøjning 40 mm - 30 gr. Hvide afløbsrør og fittings anvendes til bortledelse af spildevand fra afløbsinstallationer i bygninger over jord. Afløbssystemet er fremstillet af PP-plast. Med muffe PP-materiale

Produktspecifikationer

Mærke: Ostendorf
Kategori: Afløb
Farve: white
Størrelse: 40mm
EAN: 5907660704086
Varenr.: 186161340
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
40 mm x 30° Bøjning afløb hvid PP
10,83 kr
Til butik
40 mm x 30° Bøjning afløb hvid PP billede

Produktinformation

Hvid bøjning 40 mm - 30 gr.Hvide afløbsrør og fittings anvendes til bortledelse af spildevand fra afløbsinstallationer i bygninger over jord. Afløbssystemet er fremstillet af PP-plast. Med muffePP-materiale

Produktspecifikationer

EAN: 5907660704086
Varenr.: 15844134781263
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ht-Pp (Amax Pro) Ø40 MM X 30° Hvid Bøjning
15,06 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø40 mm x 30° hvid bøjning
21 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
40 mm x 30 ° Bøjning afløb hvid PP
34,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø40 mm x 30° hvid bøjning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø40 mm x 30° hvid bøjning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS6 kr6 krKøb
2BilligVVS DK7 kr7 krKøb
3EL-GROSSISTEN10,83 kr10,83 krKøb
4CS MEGASTORE DK15,06 kr54,06 krKøb
5Proshop DK21 kr60 krKøb
6VVS.dk34,75 kr34,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø40 mm x 30° hvid bøjning

PriceData har fulgt prisen på ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø40 mm x 30° hvid bøjning i 85 dage. Laveste pris i perioden er 5 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 6,01 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6 kr.

Den nuværende pris på 6 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø40 mm x 30° hvid bøjning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø40 mm x 30° hvid bøjning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 20266 kr
16. maj 20266,01 kr
3. maj 20266 kr1 kr (20%)
9. mar. 20265 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret