Gå til hovedindhold

Ostendorf ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø32 mm hvid dobbeltmuffe

OstendorfSanitetEAN: 5907660704178
Pris fra 10 krtil 41,75 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 31,75 kr (76% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 8 kr 30. mar.

Sammenlign priser på ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø32 mm hvid dobbeltmuffe og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 10 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ostendorf muffe, Ø32 mm, plast, hvid
10 kr
Til butik
Ostendorf muffe, Ø32 mm, plast, hvid billede

Produktinformation

PP-plast afløbsrør og fittings anvendes til afledning af spildevand i alle installationer over jord. Teknisk data:- Materiale: PP-plast- Type: Muffe

Produktspecifikationer

Mærke: Ostendorf
Kategori: Afløb
Farve: white
Størrelse: 32 mm
EAN: 5907660704178
Varenr.: 186551332
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ostendorf muffe, Ø32 mm, plast, hvid
11 kr
Til butik
Ostendorf muffe, Ø32 mm, plast, hvid billede

Produktinformation

Hvid dobbeltmuffe 32 mm Hvide afløbsrør og fittings anvendes til bortledelse af spildevand fra afløbsinstallationer i bygninger over jord. Afløbssystemet er fremstillet af PP-plast. Med muffer og stop i midten PP-materiale

Produktspecifikationer

Mærke: Ostendorf
Kategori: Afløb
Farve: white
Størrelse: 32 mm
EAN: 5907660704178
Varenr.: 186551332
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ostendorf muffe, Ø32 mm, plast, hvid
11 kr
Til butik
Ostendorf muffe, Ø32 mm, plast, hvid billede

Produktinformation

Hvid dobbeltmuffe 32 mm Hvide afløbsrør og fittings anvendes til bortledelse af spildevand fra afløbsinstallationer i bygninger over jord. Afløbssystemet er fremstillet af PP-plast. Med muffer og stop i midten PP-materiale

Produktspecifikationer

Mærke: Ostendorf
Kategori: Afløb
Farve: white
Størrelse: 32 mm
EAN: 5907660704178
Varenr.: 186551332
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Nicoll HTP dobbeltmuffe, Ø32 mm, hvid.
13 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
32 mm Dobbeltmuffe afløb hvid PP
17,73 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ht-Pp (Amax Pro) Ø32 mm hvid dobbeltmuffe
18,75 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø32 mm hvid dobbeltmuffe
22 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
32 mm Dobbeltmuffe afløb hvid PP
41,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø32 mm hvid dobbeltmuffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø32 mm hvid dobbeltmuffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS10 kr10 krKøb
2BilligVVS DK11 kr11 krKøb
3CompletVVS11 kr11 krKøb
4Elvvs.dk13 kr13 krKøb
5EL-GROSSISTEN17,73 kr17,73 krKøb
6CS MEGASTORE DK18,75 kr57,75 krKøb
7Proshop DK22 kr61 krKøb
8VVS.dk41,75 kr41,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø32 mm hvid dobbeltmuffe

PriceData har fulgt prisen på ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø32 mm hvid dobbeltmuffe i 166 dage. Laveste pris i perioden er 8 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 11 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 10 kr.

Den nuværende pris på 10 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø32 mm hvid dobbeltmuffe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø32 mm hvid dobbeltmuffe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202610 kr1 kr (9%)
1. jun. 202611 kr1 kr (10%)
26. maj 202610 kr1 kr (9%)
24. maj 202611 kr1 kr (10%)
17. maj 202610 kr
16. maj 202610,66 kr
12. maj 202610 kr
11. maj 202610,66 kr
3. maj 202610 kr1 kr (11%)
18. apr. 20269 kr1 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret