Gå til hovedindhold

Ostendorf ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø40 mm hvid skydemuffe

OstendorfSanitetEAN: 5907660704215
Pris fra 9 krtil 78,75 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 69,75 kr (89% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 8 kr 26. apr.

Sammenlign priser på ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø40 mm hvid skydemuffe og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ostendorf skydemuffe, Ø40 mm, plast, hvid
Ostendorf skydemuffe, Ø40 mm, plast, hvid billede

Produktinformation

Hvid skydemuffe40 mm Hvide afløbsrør og fittings anvendes til bortledelse af spildevand fra afløbsinstallationer i bygninger over jord. Afløbssystemet er fremstillet af PP-plast. Med muffer PP-materiale

Produktspecifikationer

Mærke: Ostendorf
Kategori: Afløb
Farve: white
Størrelse: 40 mm
EAN: 5907660704215
Varenr.: 186541340
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ostendorf skydemuffe, Ø40 mm, plast, hvid
Ostendorf skydemuffe, Ø40 mm, plast, hvid billede

Produktinformation

Hvid skydemuffe40 mm Hvide afløbsrør og fittings anvendes til bortledelse af spildevand fra afløbsinstallationer i bygninger over jord. Afløbssystemet er fremstillet af PP-plast. Med muffer PP-materiale

Produktspecifikationer

Mærke: Ostendorf
Kategori: Afløb
Farve: white
Størrelse: 40 mm
EAN: 5907660704215
Varenr.: 186541340
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ostendorf skydemuffe, Ø40 mm, plast, hvid
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Skydemuffe hvid HT/PP - 40 mm
11 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
40 mm Skydemuffe afløb hvid PP
14,06 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ht-Pp (Amax Pro) Ø40 MM Hvid Skydemuffe
17,02 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Nicoll HTP skydemuffe, Ø40 mm, hvid.
22 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø40 mm hvid skydemuffe
28 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin 40 mm Skydemuffe afløb hvid PP
78,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø40 mm hvid skydemuffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø40 mm hvid skydemuffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK9 kr9 krKøb
2CompletVVS9 kr9 krKøb
3LavprisVVS9 kr9 krKøb
4WATTOO.DK11 kr11 krKøb
5EL-GROSSISTEN14,06 kr14,06 krKøb
6CS MEGASTORE DK17,02 kr56,02 krKøb
7Elvvs.dk22 kr22 krKøb
8Proshop DK28 kr67 krKøb
9VVS.dk78,75 kr78,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø40 mm hvid skydemuffe

PriceData har fulgt prisen på ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø40 mm hvid skydemuffe i 85 dage. Laveste pris i perioden er 8 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 9,8 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 9 kr.

Den nuværende pris på 9 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø40 mm hvid skydemuffe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for ALIAXIS Ht-pp (amax pro) ø40 mm hvid skydemuffe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 20269 kr
10. maj 20268,8 kr
3. maj 20269 kr1 kr (13%)
26. apr. 20268 kr1,8 kr (18%)
24. apr. 20269,8 kr1,8 kr (23%)
9. mar. 20268 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret