Gå til hovedindhold

Alfi - IsoTherm Eco Termoflaske 0,75 liter Mat stål

AlfiTermoflaskerEAN: 4002458480935
Pris fra 180 krtil 279 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 99 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 174 kr 23. maj

Sammenlign priser på Alfi - IsoTherm Eco Termoflaske 0,75 liter Mat stål og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 180 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Alfi IsoTherm Eco termoflaske 0,75 L.
180 kr
Til butik
Alfi IsoTherm Eco termoflaske 0,75 L. billede

Produktinformation

Dobbeltvægget termoflaske med praktisk skruelåg som fungere som drikkekop. -Mat rustfrit stål -0,75 liter -Holder varmt i 12 timer -Holder koldt i 24 timer

Produktspecifikationer

Mærke: Alfi
Kategori: Alfi
EAN: 4002458480935
Varenr.: 4002458480935
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
alfi isoTherm Eco II 0.75 l
201 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Alfi - IsoTherm Eco Termoflaske 0,75 liter Mat stål
-14%240 kr
Før 279,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Alfi - IsoTherm Eco Termoflaske 0,75 liter Mat stål billede

Produktinformation

Praktisk Alfi IsoTherm Eco termoflaske, der er perfekt at tage med på farten. Rustfrit stål i høj kvalitet. Dobbeltvægget termoflaske med vakuum. Meget robust og holdbar over for slag og stød. Praktisk skruelåg med drikkekop. 100 % tæt. Holder varmt i 12...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Alfi
Farve: Mat
EAN: 4002458480935
Varenr.: AL19720
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Alfi IsoTherm Eco termoflaske 0,75 L Mat stål
279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alfi - IsoTherm Eco Termoflaske 0,75 liter Mat stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alfi - IsoTherm Eco Termoflaske 0,75 liter Mat stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kai Berntsen ApS180 kr180 krKøb
2Proshop DK201 kr240 krKøb
3Rikki Tikki Shop240 kr240 krKøb
4KitchenTime DK279 kr328 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Alfi - IsoTherm Eco Termoflaske 0,75 liter Mat stål

PriceData har fulgt prisen på Alfi - IsoTherm Eco Termoflaske 0,75 liter Mat stål i 169 dage. Laveste pris i perioden er 174 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 180 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 177 kr.

Den nuværende pris på 180 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Alfi - IsoTherm Eco Termoflaske 0,75 liter Mat stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Alfi - IsoTherm Eco Termoflaske 0,75 liter Mat stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026180 kr6 kr (3%)
23. maj 2026174 kr6 kr (3%)
22. maj 2026180 kr6 kr (3%)
22. apr. 2026174 kr6 kr (3%)
21. apr. 2026180 kr6 kr (3%)
13. feb. 2026174 kr6 kr (3%)
12. feb. 2026180 kr6 kr (3%)
2. feb. 2026174 kr6 kr (3%)
1. feb. 2026180 kr6 kr (3%)
24. jan. 2026174 kr6 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret