Gå til hovedindhold

AL-KO Bedplov til fræsere MH 770 / MH 1150

AL-KORedskaberEAN: 4003718063264
Pris fra 423 krtil 796 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 373 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 337,6 kr 16. mar.

Sammenlign priser på AL-KO Bedplov til fræsere MH 770 / MH 1150 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 423 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AL-KO Bedplov til fræsere MH 770 / MH 1150
423 kr
Til butik
AL-KO Bedplov til fræsere MH 770 / MH 1150 billede

Produktinformation

Passer til fræserne AL-KO MH 770 og MH 1150 Robust udførelse i stålplade Perfekt til anlæggelse af bede

Produktspecifikationer

Mærke: AL-KO
Kategori: Vaerktoej
Artikel nr.: 2268945
EAN: 4003718063264
Varenr.: 3191550
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
AL-KO Bedplov - F. MH 770 / 1150
449 kr
Til butik
AL-KO Bedplov - F. MH 770 / 1150 billede

Produktinformation

AL-KO Bedplov - F. MH 770 / 1150 Passer til fræserne AL-KO MH 770 og MH 1150 Robust udførelse i stålplade Perfekt til anlæggelse af bede Bedplov til den benzindrevne fræser MH 770 og MH 1150 Bedploven vender jorden og er dermed velegnet til indarbejdning af døde plantedele i jorden og anlæggelse af bede. Fremstillet af lakeret kvalitetsstål. Køb bedploven fra AL-KO og alternativer Køb bedploven nu i vores webshop eller hos en af vores forhandlere. Du har brug for en hyppeplov eller kartof...

Produktspecifikationer

Mærke: AL-KO
Kategori: Havefræser/plove
Vægt: 1g
Artikel nr.: ALKO-113975
EAN: 4003718063264
Varenr.: 2268945
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AL-KO Hyppeplov Motor:F. MH 770 / 1150
796 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AL-KO Bedplov til fræsere MH 770 / MH 1150 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AL-KO Bedplov til fræsere MH 770 / MH 1150 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK423 kr462 krKøb
2Homeshop DK449 kr449 krKøb
3CS MEGASTORE DK796 kr995 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AL-KO Bedplov til fræsere MH 770 / MH 1150

PriceData har fulgt prisen på AL-KO Bedplov til fræsere MH 770 / MH 1150 i 139 dage. Laveste pris i perioden er 337,6 kr (registreret d. 16. marts 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 404 kr.

Den nuværende pris på 423 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for AL-KO Bedplov til fræsere MH 770 / MH 1150. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for AL-KO Bedplov til fræsere MH 770 / MH 1150 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026423 kr26 kr (6%)
11. maj 2026449 kr8 kr (2%)
26. apr. 2026441 kr8 kr (2%)
15. apr. 2026449 kr26 kr (6%)
25. mar. 2026423 kr75 kr (22%)
24. mar. 2026348 kr10,4 kr (3%)
16. mar. 2026337,6 kr10,4 kr (3%)
14. mar. 2026348 kr59 kr (14%)
10. feb. 2026407 kr10 kr (2%)
13. jan. 2026417 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret