Gå til hovedindhold

Akyga Basic Series AK-B1-600 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - AC 230 V - 600 Watt - PFC - grå

AkygaComputer – strømforsyningerEAN: 5901720130358
Pris fra 294 krtil 379 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 85 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 293 kr 22. maj

Sammenlign priser på Akyga Basic Series AK-B1-600 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - AC 230 V - 600 Watt - PFC - grå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 294 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Akyga Basic Series AK-B1-600 600Watt
294 kr
Til butik
Akyga Basic Series AK-B1-600 600Watt billede

Produktinformation

Akyga Basic Series AK-B1-600 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - AC 230 V - 600 watt - PFC - grå

Produktspecifikationer

Mærke: Akyga
Artikel nr.: AK-B1-600
EAN: 5901720130358
Varenr.: 993903232
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Akyga Basic Series Strømforsyning - 600 Watt - 120 mm - ATX 2.31 - 80 Plus
321 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Akyga Basic Series AK-B1-600 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - AC 230 V - 600 Watt - PFC - grå
326 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Strømforsyning ATX 600 W - Akyga AK-B1-600, 20+4 pin, grå
359 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Strømforsyning ATX 600 W - Akyga AK-B1-600, 20+4 pin, grå
379 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Akyga Basic Series AK-B1-600 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - AC 230 V - 600 Watt - PFC - grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Akyga Basic Series AK-B1-600 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - AC 230 V - 600 Watt - PFC - grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK294 kr294 krKøb
2Proshop DK321 kr360 krKøb
3CS MEGASTORE DK326 kr365 krKøb
4Boligcenter DK359 kr359 krKøb
5Vivas DK379 kr458 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Akyga Basic Series AK-B1-600 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - AC 230 V - 600 Watt - PFC - grå

PriceData har fulgt prisen på Akyga Basic Series AK-B1-600 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - AC 230 V - 600 Watt - PFC - grå i 181 dage. Laveste pris i perioden er 285 kr (registreret d. 11. januar 2026), højeste er 455 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 321 kr.

Den nuværende pris på 294 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Akyga Basic Series AK-B1-600 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - AC 230 V - 600 Watt - PFC - grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Akyga Basic Series AK-B1-600 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - AC 230 V - 600 Watt - PFC - grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026294 kr1 kr (0%)
31. maj 2026295 kr1 kr (0%)
24. maj 2026294 kr1 kr (0%)
22. maj 2026293 kr1 kr (0%)
20. maj 2026294 kr1 kr (0%)
17. maj 2026293 kr1 kr (0%)
15. maj 2026294 kr1 kr (0%)
14. maj 2026293 kr1 kr (0%)
10. maj 2026294 kr1 kr (0%)
9. maj 2026295 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret