Gå til hovedindhold

Aten Aktiv Usb 2.0 Forlængerkabel USB A Han - 4x USB Hub 12 m Elfenbensfarvet

AtenRepeatere og transceivereEAN: 4710423775619
Pris fra 249 krtil 494 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 245 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Aktiv Usb 2.0 Forlængerkabel USB A Han - 4x USB Hub 12 m Elfenbensfarvet og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 249 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Aktiv Usb 2.0 Forlængerkabel USB A Han - 4x USB Hub 12 m Elfenbensfarvet
-14%249 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Aktiv Usb 2.0 Forlængerkabel USB A Han - 4x USB Hub 12 m Elfenbensfarvet billede

Produktinformation

UE2120H giver brugerne mulighed for at forlænge afstanden mellem en computer og USB-enheder op til 12 meter via den aktive forlængerhub. USB-signaler, der transmitteres via disse kabler, opretholder optimal signalintegritet og opfylder USB 2.0-standarder. Op til 4 forlængerkabler (UE2120) og 1 forlængerhub (UE2120H) kan kædes sammen, så kabelafstanden øges med op til 60 meter.

Produktspecifikationer

Mærke: Pricenet
Kategori: USB
Vægt: 0.57g
Artikel nr.: NDS-UE2120H
EAN: 4710423775619
Varenr.: 86206
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Aten USB 2.0 4-Port Hub
469 kr
Til butik
Aten USB 2.0 4-Port Hub billede

Produktinformation

Aten USB 2.0 4-Port Hub Opgrader din enheds tilslutningsmuligheder med Aten USB 2.0 4-Port Hub (varenummer: UE2120H). Denne kompakte hub gør det muligt at tilslutte op til fire USB-enheder samtidigt, hvilket giver dig maksimal fleksibilitet og convenience...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Aten
Kategori: Øvrigt Computertilbehør
EAN: 4710423775619
Varenr.: 90614
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ATEN UE2120H
469 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ATEN aktiv USB 2.0 forlængerkabel med indbygget hub til fire enheter,
-31%470 kr
Før 679 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Aten Ue2120h
494 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aktiv Usb 2.0 Forlængerkabel USB A Han - 4x USB Hub 12 m Elfenbensfarvet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aktiv Usb 2.0 Forlængerkabel USB A Han - 4x USB Hub 12 m Elfenbensfarvet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Estore DK249 kr249 krKøb
2Ultrashop469 kr469 krKøb
3Proshop DK469 kr508 krKøb
4Teknikproffset DK470 kr529 krKøb
5Dustin DK494 kr580,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Aktiv Usb 2.0 Forlængerkabel USB A Han - 4x USB Hub 12 m Elfenbensfarvet

PriceData har fulgt prisen på Aktiv Usb 2.0 Forlængerkabel USB A Han - 4x USB Hub 12 m Elfenbensfarvet i 139 dage. Laveste pris i perioden er 249 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 315 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 269 kr.

Den nuværende pris på 249 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Aktiv Usb 2.0 Forlængerkabel USB A Han - 4x USB Hub 12 m Elfenbensfarvet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Aktiv Usb 2.0 Forlængerkabel USB A Han - 4x USB Hub 12 m Elfenbensfarvet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026249 kr30 kr (11%)
11. apr. 2026279 kr21 kr (8%)
30. jan. 2026258 kr2 kr (1%)
29. jan. 2026260 kr1 kr (0%)
26. jan. 2026259 kr1 kr (0%)
24. jan. 2026260 kr9 kr (3%)
23. jan. 2026269 kr46 kr (15%)
15. jan. 2026315 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret