Gå til hovedindhold

Akasa - Forlængerkabel til blæserstrøm - 4 pin PWM (hun) til 4 pin PWM (han) - 30 cm - sort

AkasaHovedtelefonerEAN: 4710614530300
Pris fra 40,75 krtil 89 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 48,25 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 32 kr 20. maj

Sammenlign priser på Akasa - Forlængerkabel til blæserstrøm - 4 pin PWM (hun) til 4 pin PWM (han) - 30 cm - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 40.75 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
AKASA forlngerkabel til 4-pins PWM-blsere, 0,3m, sort
40,75 kr
Til butik
AKASA forlngerkabel til 4-pins PWM-blsere, 0,3m, sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Akasa
Kategori: WATTOO.DK Elektronik & IT Kabler & stik Strm til hardware Blsere
EAN: 4710614530300
Varenr.: 4710614530300
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Akasa - Forlængerkabel til blæserstrøm - 4 pin PWM (hun) til 4 pin PWM (han) - 30 cm - sort
45 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
AKASA forlængerkabel til 4-pins PWM-blæsere, 0,3m, sort
-22%54 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Akasa Forlængerkabel Til Blæserstrøm
-0%86 kr
Før 86,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Akasa Forlængerkabel til blæserstrøm 30cm Sort
89 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Akasa - Forlængerkabel til blæserstrøm - 4 pin PWM (hun) til 4 pin PWM (han) - 30 cm - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Akasa - Forlængerkabel til blæserstrøm - 4 pin PWM (hun) til 4 pin PWM (han) - 30 cm - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK40,75 kr40,75 krKøb
2CS MEGASTORE DK45 kr84 krKøb
3Teknikproffset DK54 kr103 krKøb
4Dustin DK86 kr172,25 krKøb
5CompuMail DK89 kr89 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Akasa - Forlængerkabel til blæserstrøm - 4 pin PWM (hun) til 4 pin PWM (han) - 30 cm - sort

PriceData har fulgt prisen på Akasa - Forlængerkabel til blæserstrøm - 4 pin PWM (hun) til 4 pin PWM (han) - 30 cm - sort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 32 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 62 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 39 kr.

Den nuværende pris på 40,75 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 20% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Akasa - Forlængerkabel til blæserstrøm - 4 pin PWM (hun) til 4 pin PWM (han) - 30 cm - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Akasa - Forlængerkabel til blæserstrøm - 4 pin PWM (hun) til 4 pin PWM (han) - 30 cm - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202640,75 kr4,25 kr (9%)
26. maj 202645 kr6 kr (15%)
25. maj 202639 kr5,75 kr (17%)
23. maj 202633,25 kr1,25 kr (4%)
20. maj 202632 kr1,25 kr (4%)
13. maj 202633,25 kr1,25 kr (4%)
7. maj 202632 kr2 kr (6%)
4. maj 202634 kr1 kr (3%)
1. maj 202635 kr1 kr (3%)
30. apr. 202636 kr7 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret