Gå til hovedindhold

Akasa AK-CBUB51-BK kabel kønsskifter USB 3.0 19-pin header USB 3.1 A Blå

AkasaComputer – kabinetterEAN: 4710679559711
Pris fra 137 krtil 303 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 166 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 107 kr 15. maj

Sammenlign priser på Akasa AK-CBUB51-BK kabel kønsskifter USB 3.0 19-pin header USB 3.1 A Blå og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 137 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Akasa AK-CBUB51-BK kabel kønsskifter USB 3.0 19-pin header USB 3.1 A Blå
137 kr
Til butik
Akasa AK-CBUB51-BK kabel kønsskifter USB 3.0 19-pin header USB 3.1 A Blå billede

Produktinformation

Akasa AK-CBUB51-BK. Stik 1: USB 3.0 19-pin header, Stik 2: USB 3.1 A. Produktfarve: Blå

Produktspecifikationer

Mærke: Akasa
Artikel nr.: AK-CBUB51-BK
EAN: 4710679559711
Varenr.: 995859086
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Akasa AK-CBUB51-BK cable gender changer
303 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Akasa AK-CBUB51-BK kabel kønsskifter USB 3.0 19-pin header USB 3.1 A Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Akasa AK-CBUB51-BK kabel kønsskifter USB 3.0 19-pin header USB 3.1 A Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK137 kr137 krKøb
2Proshop DK303 kr342 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Akasa AK-CBUB51-BK kabel kønsskifter USB 3.0 19-pin header USB 3.1 A Blå

PriceData har fulgt prisen på Akasa AK-CBUB51-BK kabel kønsskifter USB 3.0 19-pin header USB 3.1 A Blå i 121 dage. Laveste pris i perioden er 106 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 303 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 147 kr.

Den nuværende pris på 137 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Akasa AK-CBUB51-BK kabel kønsskifter USB 3.0 19-pin header USB 3.1 A Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Akasa AK-CBUB51-BK kabel kønsskifter USB 3.0 19-pin header USB 3.1 A Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026137 kr30 kr (28%)
15. maj 2026107 kr30 kr (22%)
7. maj 2026137 kr16 kr (13%)
5. maj 2026121 kr14 kr (13%)
2. maj 2026107 kr30 kr (22%)
15. apr. 2026137 kr166 kr (55%)
14. apr. 2026303 kr2 kr (1%)
18. mar. 2026301 kr164 kr (120%)
18. feb. 2026137 kr1 kr (1%)
16. feb. 2026136 kr16 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret