Gå til hovedindhold

Ajax Doorbell, Sort, Trådløs, 2,4 GHz, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 500 m, 85 dB

AjaxEludstyrEAN: 4823114066146
Pris fra 2.148 krtil 2.395 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 247 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.095 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Ajax Doorbell, Sort, Trådløs, 2,4 GHz, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 500 m, 85 dB og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2148 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ajax Doorbell, Sort, Trådløs, 2,4 GHz, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 500 m, 85 dB
2.148 kr
Til butik
Ajax Doorbell, Sort, Trådløs, 2,4 GHz, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 500 m, 85 dB billede

Produktspecifikationer

Mærke: Ajax
Kategori: Dørklokke & Ringeklokke
Farve: 6
Artikel nr.: 66391.125.BL1
EAN: 4823114066146
Varenr.: 24515863
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
AJAX DoorBell - trådløs videodørklokke 4 MP (sort)
2.199 kr
Til butik
AJAX DoorBell - trådløs videodørklokke 4 MP (sort) billede

Produktinformation

Smart videodørklokke til sikker indgangAJAX DoorBell er en elegant, sort trådløs videodørklokke, der giver dig overblik ved hoveddøren. Med 4 MP kamera og maksimal videoopløsning på 2.688 × 1.520 pixels ser du, hvem der ringer på - også i mørke takket være nattesyn op til 44 m. Den indbyggede højttaler og mikrofon gør det muligt at tale med gæster via smartphone eller tablet, mens den tydelige ringe-knap med lys gør den nem at bruge for besøgende.Forbundet og brugervenligDørklokken tilsluttes dit Wi‑Fi 2,4 GHz og har en trådløs rækkevidde på op til 500 m. En indbygget bevægelsessensor registrerer aktivitet op til 4 m og kan give besked i appen. Lydstyrken er 85 dB, så du hører ringesignalet tydeligt. Enheden drives af et 600 mAh Li‑Ion batteri og er designet til udendørs brug med IP54 samt drift fra -25 til 60 °C.Farve: SortVideokamera: 4 MP, 2.688 × 1.520 pixelsNattesyn: Ja, op til 44 mBevægelsessensor: Ja, op til 4 mForbindelse: Trådløs, Wi‑Fi 2,4 GHz (802.11b/g/n)Rækkevidde trådløs: Op til 500 mLyd: Indbygget mikrofon og højttalerLydstyrke: 85 dBIP‑kode: IP54Strøm: Li‑Ion batteri 600 mAh, typisk forbrug 10 WDriftstemp.: -25 – 60 °C; Luftfugtighed: 0 – 90 %Mål: H × B × D: 14,5 × 4,7 × 3,4 cmVægt: 0,163 kgMedfølger: Monteringssæt, quick start-guideIndikatorlys: JaFjernstyring via smartphone/tablet: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: Ajax
Kategori: Dørtelefoner
Vægt: 0.31g
EAN: 4823114066146
Varenr.: 2011768
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
AJAX DoorBell - trådløs videodørklokke 4 MP (sort)
2.219 kr
Til butik
AJAX DoorBell - trådløs videodørklokke 4 MP (sort) billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ajax
Kategori: Dørtelefoner
Vægt: 0.31g
EAN: 4823114066146
Varenr.: 2011768
Gå til SD Teknik
TrustScore 5 ud af 55,0
Ajax Doorbell - vælg i mellem 4 farver - Sort
2.295 kr
Til butik
Gå til COMTEK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ajax Doorbell - Video dørklokke - Sort
2.395 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ajax Doorbell, Sort, Trådløs, 2,4 GHz, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 500 m, 85 dB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ajax Doorbell, Sort, Trådløs, 2,4 GHz, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 500 m, 85 dB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.148 kr2.148 krKøb
2Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
3Vivas DK2.219 kr2.298 krKøb
4SD Teknik2.295 kr2.295 krKøb
5COMTEK2.395 kr2.395 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ajax Doorbell, Sort, Trådløs, 2,4 GHz, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 500 m, 85 dB

PriceData har fulgt prisen på Ajax Doorbell, Sort, Trådløs, 2,4 GHz, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 500 m, 85 dB i 185 dage. Laveste pris i perioden er 1.992 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 2.148 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.048 kr.

Den nuværende pris på 2.148 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Ajax Doorbell, Sort, Trådløs, 2,4 GHz, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 500 m, 85 dB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Ajax Doorbell, Sort, Trådløs, 2,4 GHz, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 500 m, 85 dB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 20262.148 kr5 kr (0%)
10. maj 20262.143 kr48 kr (2%)
31. mar. 20262.095 kr48 kr (2%)
30. mar. 20262.143 kr48 kr (2%)
28. mar. 20262.095 kr51 kr (2%)
20. feb. 20262.044 kr1 kr (0%)
18. feb. 20262.043 kr2 kr (0%)
17. feb. 20262.041 kr1 kr (0%)
16. feb. 20262.042 kr1 kr (0%)
15. feb. 20262.043 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret