Gå til hovedindhold

Aiwa BBTU-400BK bærbar stereosystem Analog & digital 6 W FM Sort MP3-afspilning

AiwaElektronikEAN: 8435256898422
Pris fra 507 krtil 829 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 322 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 504 kr 22. maj

Sammenlign priser på Aiwa BBTU-400BK bærbar stereosystem Analog & digital 6 W FM Sort MP3-afspilning og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 507 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Aiwa BBTU-400BK bærbar stereosystem Analog & digital 6 W FM Sort MP3-afspilning
507 kr
Til butik
Aiwa BBTU-400BK bærbar stereosystem Analog & digital 6 W FM Sort MP3-afspilning billede

Produktinformation

Aiwa BBTU-400BK. Tuner type: Analog & digital, Understøttede radiobånd: FM. Optisk drevtype: Afspiller, Understøttede disktyper: CD, CD-R, CD-RW, Diskindlæsningstype: Top. Udgangseffekt (RMS): 6 W. Skærmtype: LCD, Baggrundsfarve: Hvid. Produktfarve: Sort, Kontroltype: Knapper, Volumenkontrol: Knapper...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: AIWA
Artikel nr.: BBTU-400BK
EAN: 8435256898422
Varenr.: 1002408997
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Aiwa BBTU-400BK, Analog & digital, FM, Afspiller, CD, CD-R, CD-RW, Top, 6 W
579 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Aiwa BBTU-400BK portable stereo system
579 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Aiwa BBTU-400BK bærbar stereo - FM/DAB tuner, CD/MP3, Bluetooth, 6 W - Sort
-3%619 kr
Før 639 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Aiwa BBTU-400BK bærbar stereo - FM/DAB tuner, CD/MP3, Bluetooth, 6 W - Sort
-3%639 kr
Før 659 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Radio med CD-afspiller og Bluetooth Sort
-14%829 kr
Før 959 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aiwa BBTU-400BK bærbar stereosystem Analog & digital 6 W FM Sort MP3-afspilning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aiwa BBTU-400BK bærbar stereosystem Analog & digital 6 W FM Sort MP3-afspilning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK507 kr507 krKøb
2CS MEGASTORE DK579 kr618 krKøb
3Proshop DK579 kr618 krKøb
4Boligcenter DK619 kr619 krKøb
5Vivas DK639 kr718 krKøb
6Estore DK829 kr829 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Aiwa BBTU-400BK bærbar stereosystem Analog & digital 6 W FM Sort MP3-afspilning

PriceData har fulgt prisen på Aiwa BBTU-400BK bærbar stereosystem Analog & digital 6 W FM Sort MP3-afspilning i 184 dage. Laveste pris i perioden er 504 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 587 kr.

Den nuværende pris på 507 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Aiwa BBTU-400BK bærbar stereosystem Analog & digital 6 W FM Sort MP3-afspilning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Aiwa BBTU-400BK bærbar stereosystem Analog & digital 6 W FM Sort MP3-afspilning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026507 kr2 kr (0%)
24. maj 2026505 kr1 kr (0%)
22. maj 2026504 kr1 kr (0%)
15. maj 2026505 kr1 kr (0%)
14. maj 2026504 kr1 kr (0%)
13. maj 2026505 kr164 kr (25%)
12. maj 2026669 kr1 kr (0%)
10. maj 2026668 kr87 kr (15%)
9. maj 2026581 kr83 kr (13%)
7. maj 2026664 kr62 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret