Gå til hovedindhold

Airthings Wave Mini - en kompakt og alsidig enhed til overvågning af luftkvalitet med risikoindikator for skimmelsvamp

AirthingsEludstyrEAN: 7090031109202
Pris fra 556 krtil 901,98 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 345,98 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Airthings Wave Mini - en kompakt og alsidig enhed til overvågning af luftkvalitet med risikoindikator for skimmelsvamp og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 556 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Airthings Wave Mini - Luftskvalitetsmonitor
556 kr
Til butik
Airthings Wave Mini - Luftskvalitetsmonitor billede

Produktspecifikationer

Mærke: Airthings
Kategori: Radon Sensor
Farve: 2
Artikel nr.: 7090031109202
EAN: 7090031109202
Varenr.: 5782975
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Airthings Wave Mini - en kompakt og alsidig enhed til overvågning af luftkvalitet med risikoindikator for skimmelsvamp
556 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Airthings Wave Mini, måling af luftkvalitet og skimmelsvamp, hvid
557 kr
Til butik
Airthings Wave Mini, måling af luftkvalitet og skimmelsvamp, hvid billede

Produktinformation

Overvågning af indeklimaet på telefonen Dårligt indeklima og luftkvalitet er en væsentlig faktor for koncentrationsbesvær, søvnproblemer og sygdom generelt. Derfor er det vigtigt at få en analyse af luftens bestanddele, så du ved, hvorfor det er tid til a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Airthings
Kategori: Have & udendørsliv
Farve: white
Størrelse: 80 x 26 mm
EAN: 7090031109202
Varenr.: 484899204
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Airthings Wave Mini luftkvalitetsmåler (hvid)
559 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Airthings Wave Mini, måling af luftkvalitet og skimmelsvamp, hvid
-17%589 kr
Før 709 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Airthings Wave Mini Luftkvalitetssensor Hvid
604 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Airthings Wave Mini, måling af luftkvalitet og skimmelsvamp, hvid
629 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
AirThings Wave Mini, Luftkvalitetsmätare
697 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Airthings Wave Mini, måling af luftkvalitet og skimmelsvamp, hvid
745 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Airthings Wave Mini, måling af luftkvalitet og skimmelsvamp, hvid
819 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
AIRTHINGS Wave Mini luftkvalitetsmåler
901,98 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Airthings Wave Mini - en kompakt og alsidig enhed til overvågning af luftkvalitet med risikoindikator for skimmelsvamp koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Airthings Wave Mini - en kompakt og alsidig enhed til overvågning af luftkvalitet med risikoindikator for skimmelsvamp koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK556 kr595 krKøb
2Proshop DK556 kr595 krKøb
3LavprisEl557 kr557 krKøb
4Komplett DK559 kr559 krKøb
5CompletVVS589 kr589 krKøb
6CompuMail DK604 kr604 krKøb
7Greenline629 kr629 krKøb
8Teknikproffset DK697 kr746 krKøb
9BilligVVS DK745 kr745 krKøb
10LavprisVVS819 kr819 krKøb
11EL-GROSSISTEN901,98 kr901,98 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Airthings Wave Mini - en kompakt og alsidig enhed til overvågning af luftkvalitet med risikoindikator for skimmelsvamp

PriceData har fulgt prisen på Airthings Wave Mini - en kompakt og alsidig enhed til overvågning af luftkvalitet med risikoindikator for skimmelsvamp i 179 dage. Laveste pris i perioden er 556 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 567 kr.

Den nuværende pris på 556 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Airthings Wave Mini - en kompakt og alsidig enhed til overvågning af luftkvalitet med risikoindikator for skimmelsvamp. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Airthings Wave Mini - en kompakt og alsidig enhed til overvågning af luftkvalitet med risikoindikator for skimmelsvamp de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026556 kr1 kr (0%)
1. jun. 2026557 kr1 kr (0%)
30. maj 2026556 kr1 kr (0%)
15. maj 2026557 kr1 kr (0%)
12. maj 2026558 kr1 kr (0%)
2. apr. 2026559 kr6 kr (1%)
1. apr. 2026565 kr7 kr (1%)
30. mar. 2026558 kr4 kr (1%)
28. mar. 2026562 kr4 kr (1%)
14. mar. 2026566 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret