Gå til hovedindhold

Airfryer COSORI Dual Blaze TwinFry - 10 liter, sort

CosoriKøkkenudstyrEAN: 0810123673285
Pris fra 1.553 krtil 2.229 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 676 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.491 kr 13. maj

Sammenlign priser på Airfryer COSORI Dual Blaze TwinFry - 10 liter, sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1553 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cosori Dual Blaze TwinFry Heiáluftfritteuse
1.553 kr
Til butik
Cosori Dual Blaze TwinFry Heiáluftfritteuse billede

Produktspecifikationer

Mærke: Cosori
Kategori: Airfryer
Farve: 2
Artikel nr.: CAF-TF101S-AEUR
EAN: 0810123673285
Varenr.: 21458078
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cosori Dual Blaze Twinfry Chef Edition
1.553 kr
Til butik
Cosori Dual Blaze Twinfry Chef Edition billede

Produktinformation

- Ekstra stor kapacitet på 10L - perfekt til familier og større måltider - Dobbelt kurvdesign giver fleksible tilberedningsmuligheder - Kraftfuld 2800W ydeevne for hurtig opvarmning og sprøde resultater - Varmluftsteknologi giver sundere madlavning med mindre olie - Elegant mørkegrå design med rosaguld detaljer - Flere tilberedningsprogrammer gør madlavningen nemmere - Jævn varmefordeling sikrer ensartede resultater - Brugervenligt digitalt display og kontrolpanel Opgrader dit køkken med Cosori Dual Blaze Twinfry Chef Edition, en avanceret airfryer designet til travle familier og madelskere, der ønsker maksimal bekvemmelighed uden at gå på kompromis med smag og kvalitet. Med en rummelig kapacitet på hele 10 liter kan du nemt tilberede alt fra sprøde pommes frites til komplette familiemåltider. Det innovative dobbeltkurvdesign giver maksimal fleksibilitet, så du kan tilberede flere ingredienser samtidig. Lav kød i den ene sektion og tilbehør i den anden, eller tilbered to forskellige retter på én gang. Med en kraftig motor på 2800W opvarmes airfryeren hurtigt og leverer sprøde, lækre resultater ved hjælp af effektiv varmluftscirkulation. Du får mulighed for at nyde dine favoritretter med markant mindre olie - perfekt til en sundere hverdag. Det stilrene mørkegrå design kombineret med eksklusive rosaguld detaljer gør modellen til et elegant valg i det moderne køkken. Det intuitive display og de smarte programmer gør madlavningen enkel og overskuelig.

Produktspecifikationer

Mærke: Cosori
Kategori: Airfryer
Artikel nr.: CAF-TF101S-AEUR
EAN: 0810123673285
Varenr.: 3473462
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Airfryer COSORI Dual Blaze TwinFry - 10 liter, sort
-15%1.699 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Airfryer COSORI Dual Blaze TwinFry - 10 liter, sort billede

Produktinformation

Fordele ved airfryer til hjemmekøkkenetGør hverdagsmad sprød og lækker med COSORI Dual Blaze TwinFry. Den rummelige kapacitet på 10 l giver plads til familiens favoritter - fra sprøde pommes frites til kylling og grøntsager. Den justerbare termostat fra 35–240 °C og 6 programmer gør det nemt at stege, bage og grille med præcis kontrol.Nem betjening og rengøringDen fritstående model har touch- og knapbetjening, non-stick inderskål og dele, der tåler opvaskemaskine. Udtagelig skål og kølige håndtag gør håndteringen sikker og bekvem. Den sorte finish passer elegant ind i moderne køkkener.Produkttype: VarmluftfritureKapacitet: 10 lTemperaturområde: 35–240 °CProgrammer: 6Funktioner: Bagning, stegningBetjening: Knapper og touchUdtagelig skål: JaBelægning: Non-stick, inderskålOpvaskemaskinesikre dele: JaOpdeling: Enkelt enhed med skillevægAntal kurve: 1Effekt: 2.800 WSpænding: 220–240 V, 50–60 HzMål (H × B × D): 31,3 × 51,8 × 33,2 cmVægt: 9,2 kgFarve: Sort...

Produktspecifikationer

Mærke: Cosori
Kategori: Frituregryder
Vægt: 17.17g
EAN: 0810123673285
Varenr.: 1927330
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Airfryer COSORI Dual Blaze TwinFry - 10 liter, sort
-15%1.719 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Cosori Dual Blaze TwinFry AirFryer 10liter
2.229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Airfryer COSORI Dual Blaze TwinFry - 10 liter, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Airfryer COSORI Dual Blaze TwinFry - 10 liter, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.553 kr1.553 krKøb
2Proshop DK1.553 kr1.553 krKøb
3Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
4Vivas DK1.719 kr1.908 krKøb
5Ultrashop2.229 kr2.229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Airfryer COSORI Dual Blaze TwinFry - 10 liter, sort

PriceData har fulgt prisen på Airfryer COSORI Dual Blaze TwinFry - 10 liter, sort i 170 dage. Laveste pris i perioden er 1.482 kr (registreret d. 15. februar 2026), højeste er 2.239 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.707 kr.

Den nuværende pris på 1.553 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 71 prisændringer for Airfryer COSORI Dual Blaze TwinFry - 10 liter, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 71 prisændringer for Airfryer COSORI Dual Blaze TwinFry - 10 liter, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.553 kr24 kr (2%)
24. maj 20261.529 kr24 kr (2%)
18. maj 20261.553 kr9 kr (1%)
14. maj 20261.544 kr53 kr (4%)
13. maj 20261.491 kr38 kr (2%)
6. maj 20261.529 kr74 kr (5%)
5. maj 20261.603 kr50 kr (3%)
2. maj 20261.553 kr50 kr (3%)
1. maj 20261.603 kr48 kr (3%)
30. apr. 20261.555 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret