Gå til hovedindhold

Agger Væglampe w/Sensor Galvanised Nordlux - Terrasse - Metal

NordluxLamperEAN: 5701581210974
Pris fra 318 krtil 649,95 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 331,95 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 308 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Agger Væglampe w/Sensor Galvanised Nordlux - Terrasse - Metal og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 318 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordlux Agger udendørs væglampe med sensor
318 kr
Til butik
Nordlux Agger udendørs væglampe med sensor billede

Produktinformation

Udendørs belysning med bevægelsessensor Nordlux er et dansk firma, der er blandt nordens førende inden for belysning. De har deres primære fokus på at producere lamper, der er funktionelle samt udført i et flot design til en fornuftig pris. Agger er en kl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Udendørslamper
Farve: steel
Størrelse: 310x240x265 mm
EAN: 5701581210974
Varenr.: 4243210974
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Agger udendørs væglampe med sensor
319 kr
Til butik
Nordlux Agger udendørs væglampe med sensor billede

Produktinformation

"Udendørs væglampe i galvaniseret stål med sensor Giv dit udendørsareal et elegant og funktionelt løft med denne traditionelle udendørs væglampe i galvaniseret stål fra dnakse Nordlux. Agger æglampen er en del af Nordlux' populære udendørs serie

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Udendørs væglamper
Farve: steel
Størrelse: 310x240x265 mm
EAN: 5701581210974
Varenr.: 4243210974
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Agger udendørs væglampe med sensor
395 kr
Til butik
Nordlux Agger udendørs væglampe med sensor billede

Produktinformation

Væglampe til din husmur med sensor Nordlux Agger udendørs væglampe med sensor er en stilfuld og holdbar lampe designet til at blive monteret på væggen udendørs. Lampen er fremstillet af galvaniseret stål, hvilket gør den velegnet til at modstå forskellige...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Lamper & spots
Farve: steel
Størrelse: 310x240x265 mm
EAN: 5701581210974
Varenr.: 4243210974
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Agger udendørs væglampe med sensor
405 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Agger Væg E27 med Sensor Galvaniseret
427,26 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Agger udendørs væglampe med sensor
429 kr
Til butik
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Agger Væglampe w/Sensor Galvanised Nordlux - Terrasse - Metal
-26%481 kr
Før 650 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Agger Væglampe med sensor, Galvaniseret stål
544 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Nordlux Agger Sensor - Væglampe - Galvaniseret Stål
649,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Agger Væglampe w/Sensor Galvanised Nordlux - Terrasse - Metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Agger Væglampe w/Sensor Galvanised Nordlux - Terrasse - Metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl318 kr318 krKøb
2LampeGuru.dk319 kr319 krKøb
3BilligVVS DK395 kr395 krKøb
4LavprisVVS405 kr405 krKøb
5EL-GROSSISTEN427,26 kr427,26 krKøb
6Greenline429 kr429 krKøb
7Lampemesteren DK481 kr510 krKøb
8Proshop DK544 kr583 krKøb
9Homeshop DK649,95 kr649,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Agger Væglampe w/Sensor Galvanised Nordlux - Terrasse - Metal

PriceData har fulgt prisen på Agger Væglampe w/Sensor Galvanised Nordlux - Terrasse - Metal i 147 dage. Laveste pris i perioden er 299 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 389 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 337 kr.

Den nuværende pris på 318 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Agger Væglampe w/Sensor Galvanised Nordlux - Terrasse - Metal. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Agger Væglampe w/Sensor Galvanised Nordlux - Terrasse - Metal de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026318 kr1 kr (0%)
30. maj 2026319 kr1 kr (0%)
12. maj 2026318 kr1 kr (0%)
11. maj 2026319 kr1 kr (0%)
2. maj 2026318 kr9 kr (3%)
3. apr. 2026309 kr9 kr (3%)
1. apr. 2026318 kr9 kr (3%)
29. mar. 2026309 kr1 kr (0%)
18. mar. 2026308 kr9 kr (3%)
2. mar. 2026299 kr60 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret