Gå til hovedindhold

AG Neovo TX-1902 computerskærm 48,3 cm (19") 1280 x 1024 pixel SXGA LCD Berøringsskærm Bordplade Sort

AG NeovoEAN: 4710739597271
Pris fra 5.402 krtil 6.819 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.417 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.342 kr 14. maj

Sammenlign priser på AG Neovo TX-1902 computerskærm 48,3 cm (19") 1280 x 1024 pixel SXGA LCD Berøringsskærm Bordplade Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5402 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Neovo TX-1902 19" TN 1280 x 1024 VGA (HD-15) HDMI DisplayPort
5.402 kr
Til butik
Neovo TX-1902 19" TN 1280 x 1024 VGA (HD-15) HDMI DisplayPort billede

Produktinformation

AG Neovo TX-1902 - TX-Series - LED-skærm - 19" - touchscreen - 1280 x 1024 SXGA - TN - 250 cd/m² - 1000:1 - 3 ms - HDMI, VGA, DisplayPort

Produktspecifikationer

Mærke: AG Neovo
Artikel nr.: TX-1902
EAN: 4710739597271
Varenr.: 1000623218
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
AG Neovo TX-1902 19" touchskærm - SXGA LCD, 10-touch, sort
6.799 kr
Til butik
AG Neovo TX-1902 19" touchskærm - SXGA LCD, 10-touch, sort billede

Produktinformation

Professionel 19" touchskærm til arbejde og betjeningAG Neovo TX-1902 er en 19" LCD touchskærm i 4:3-format, skabt til forretningsbrug, receptioner, POS og informationspunkter. Den projicerede kapacitive multi-touch registrerer op til 10 samtidige berøringer for hurtig og præcis betjening. Den matte, anti-genskin skærm med 7H overfladehårdhed giver et klart billede på 1.280 × 1.024 (SXGA) med 250 cd/m² lysstyrke og 1.000:1 kontrast.Robust design og fleksibel monteringSkærmen har metalhus og 3,1 mm glas, så den tåler intensiv brug. Den kan vippes fra -5 til 90° og leveres med stander, men understøtter også VESA 100 × 100 mm til vægmontering. Tilslutningen er enkel med HDMI 1.4, VGA og DisplayPort samt USB Type-B til touch. Velegnet til drift 24/7 og kompatibel med Windows, macOS, Linux og Android.Skærmstørrelse: 48,3 cm (19")Opløsning: 1.280 × 1.024 (SXGA), 4:3Panel: TN, LED-bagbelysning, fladLysstyrke: 250 cd/m²; Kontrast: 1.000:1Responstid: 5 msSynsvinkler: 170° vandret / 160° lodretTouch: Projiceret kapacitiv, multi-touch (10 punkter), tabletopOverflade: Anti-genskin, 7H; Glas: 3,1 mmTilslutninger: HDMI 1.4 (1), DisplayPort (1), VGA (1), USB Type-B upstream (1)Strømforbrug: 12 W (typisk), 0,8 W (standby), 0,3 W (slukket); ekstern strømforsyningDriftstid: 24/7Montering: VESA 100 × 100 mm; vip: -5 – 90°Mål uden stander: B 42,7 × H 35,5 × D 4,88 cmMål med stander: B 42,7 × H 37,46 × D 21,42 cmVægt: 4,5 kg (uden), 6,5 kg (med stander)Understøttede systemer: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10/CE, macOS, Linux, AndroidMedfølger: Stander og kabler (HDMI, AC, USB, VGA)...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Skærme
Vægt: 13.8g
EAN: 4710739597271
Varenr.: 2064235
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
AG Neovo TX-1902 19" touchskærm - SXGA LCD, 10-touch, sort
6.819 kr
Til butik
AG Neovo TX-1902 19" touchskærm - SXGA LCD, 10-touch, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Skærme
Vægt: 13.8g
EAN: 4710739597271
Varenr.: 2064235

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AG Neovo TX-1902 computerskærm 48,3 cm (19") 1280 x 1024 pixel SXGA LCD Berøringsskærm Bordplade Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AG Neovo TX-1902 computerskærm 48,3 cm (19") 1280 x 1024 pixel SXGA LCD Berøringsskærm Bordplade Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.402 kr5.402 krKøb
2Boligcenter DK6.799 kr6.799 krKøb
3Vivas DK6.819 kr6.988 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AG Neovo TX-1902 computerskærm 48,3 cm (19") 1280 x 1024 pixel SXGA LCD Berøringsskærm Bordplade Sort

PriceData har fulgt prisen på AG Neovo TX-1902 computerskærm 48,3 cm (19") 1280 x 1024 pixel SXGA LCD Berøringsskærm Bordplade Sort i 175 dage. Laveste pris i perioden er 5.342 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 5.403 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.391 kr.

Den nuværende pris på 5.402 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for AG Neovo TX-1902 computerskærm 48,3 cm (19") 1280 x 1024 pixel SXGA LCD Berøringsskærm Bordplade Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for AG Neovo TX-1902 computerskærm 48,3 cm (19") 1280 x 1024 pixel SXGA LCD Berøringsskærm Bordplade Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20265.402 kr1 kr (0%)
20. maj 20265.403 kr61 kr (1%)
14. maj 20265.342 kr2 kr (0%)
2. maj 20265.344 kr58 kr (1%)
1. apr. 20265.402 kr2 kr (0%)
17. mar. 20265.400 kr2 kr (0%)
12. mar. 20265.402 kr2 kr (0%)
9. feb. 20265.400 kr1 kr (0%)
30. jan. 20265.399 kr1 kr (0%)
22. jan. 20265.400 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret