Gå til hovedindhold

Bato Aftrækker til tændrørstik | til VAG / Mercedes-Benz | 320 mm

BatoSpecialværktøj til autoEAN: 4026947024608

Sammenlign priser på Aftrækker til tændrørstik | til VAG / Mercedes-Benz | 320 mm og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 200 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Aftrækker til tændrørstik | til VAG / Mercedes-Benz | 320 mm
200 kr
Til butik
Aftrækker til tændrørstik | til VAG / Mercedes-Benz | 320 mm billede

Produktinformation

til demontering og montering af tændrørsforbindelser med pladekappeHovedets indvendige diameter: 19 mmHovedets udvendige diameter: 23 mmskal anvendes som OEM T10112, T10112Aegnet til følgende modeller:VW Golf IV & V 1.6, Bora, Beetle, Mercedes-Benz, Smart...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bato
Kategori: Specialværktøj til auto
EAN: 4026947024608
Varenr.: 594157

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aftrækker til tændrørstik | til VAG / Mercedes-Benz | 320 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aftrækker til tændrørstik | til VAG / Mercedes-Benz | 320 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk200 kr200 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Aftrækker til tændrørstik | til VAG / Mercedes-Benz | 320 mm

PriceData har fulgt prisen på Aftrækker til tændrørstik | til VAG / Mercedes-Benz | 320 mm i 46 dage. Den nuværende pris er 200 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Aftrækker til tændrørstik | til VAG / Mercedes-Benz | 320 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Aftrækker til tændrørstik | til VAG / Mercedes-Benz | 320 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. apr. 2026200 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret