Gå til hovedindhold

Afnan Perfumes Turathi Red Femme Eau de Parfum 90 ml

AfnanParfume og eau de cologneEAN: 6290171070597
Pris fra 243 krtil 379 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 136 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 214 kr 12. maj

Sammenlign priser på Afnan Perfumes Turathi Red Femme Eau de Parfum 90 ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 243 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Afnan Turathi Red EDP 90ml
243 kr
Til butik
Afnan Turathi Red EDP 90ml billede

Produktinformation

Turathi Red fra Afnan er en duft, der vækker tidløs femininitet og sofistikation. Den åbner med noter af rose, musk og blomster, efterfulgt af et hjerte af træ, rose og jasmin. Basen afsluttes med abrikos, musk og pæon, hvilket efterlader en elegant og yndefuld afslutning. Ideel til kvinder, der søger en delikat og fængslende duft.

Produktspecifikationer

Mærke: Afnan
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 6290171070597
EAN: 6290171070597
Varenr.: 3335097
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Afnan Perfumes - Turathi Red Femme - 90 ml - Edp
-39%249 kr
Før 410 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Afnan Perfumes Turathi Red Femme Eau de Parfum 90 ml
379 kr
Til butik
Afnan Perfumes Turathi Red Femme Eau de Parfum 90 ml billede

Produktinformation

Turathi Red Pour Femme emmer af tidløs elegance og kvindelighed. Oplev den fortryllende charme ved Afnans Turathi Red, en fængslende duft skabt eksklusivt til kvinder. Lanceringen i 2023, denne lækre duft tilhører den blomstrede duftfamilie og byder på en skøn buket, der er både sofistikeret og fortryllende.Turathi Reds duftrejse starter med topnoter af rose, moskus og en blanding af blomstrede essenser, hvilket skaber en frisk og indbydende åbning. Når duften udvikler sig, træder midternoter af træ, rose og jasmin frem, hvilket giver dybde og et strejf af elegance. Basenoterne byder på søde og trøstende aromaer af abrikos, moskus og pæon, og efterlader et varigt indtryk, der er både varmt og mindeværdigt.Skabt af det velkendte mellemøstlige designhus Afnan, er Turathi Red et bevis på De Forenede Arabiske Emiraters rige duftarv. Denne Eau de Parfum-spray kommer i en 90 ml flaske, perfekt størrelse til både hverdagsbrug og specielle lejligheder.Forkæl dig selv med den luksuriøse duft af Turathi Red og løft din duftsamling med dette uimodståelige blomstrede mesterværk. DUFTNOTERTopnoter: Rose, Moskus, BlomsterMidternoter: Træ, Rose, JasminBasenoter: Abrikos, Moskus, PæonAnvendelse:Spray parfumen på ren, tør hud fra en afstand på 15–20 cm. Fokuser på pulspunkter som håndled, hals og bag ørerne. Lad tørre naturligt uden at gnide. Undgå kontakt med øjne, skadet hud og slimhinder. Kun til udvortes brug. Hold væk fra åben ild og varmekilder. Opbevar køligt og tørt, uden for børns rækkevidde. Afnan Perfumes Turathi Red Femme Eau de Parfum 90 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Parfum
Størrelse: 90.000000000
Artikel nr.: 6290171070597
EAN: 6290171070597
Varenr.: 4110-165-0090

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Afnan Perfumes Turathi Red Femme Eau de Parfum 90 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Afnan Perfumes Turathi Red Femme Eau de Parfum 90 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK243 kr282 krKøb
2BilligParfume.dk249 kr249 krKøb
3Lyko DK379 kr379 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Afnan Perfumes Turathi Red Femme Eau de Parfum 90 ml

PriceData har fulgt prisen på Afnan Perfumes Turathi Red Femme Eau de Parfum 90 ml i 176 dage. Laveste pris i perioden er 214 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 261 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 236 kr.

Den nuværende pris på 243 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 14% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Afnan Perfumes Turathi Red Femme Eau de Parfum 90 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Afnan Perfumes Turathi Red Femme Eau de Parfum 90 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026243 kr2 kr (1%)
28. maj 2026245 kr4 kr (2%)
24. maj 2026249 kr12 kr (5%)
23. maj 2026261 kr12 kr (5%)
19. maj 2026249 kr32 kr (15%)
14. maj 2026217 kr3 kr (1%)
12. maj 2026214 kr13 kr (6%)
28. apr. 2026227 kr14 kr (6%)
15. apr. 2026241 kr1 kr (0%)
1. apr. 2026240 kr15 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret