Gå til hovedindhold

Afnan Perfumes Turathi Blue Homme Eau de Parfum 90 ml

AfnanParfume og eau de cologneEAN: 6290171070580
Pris fra 240 krtil 365 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 125 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 206 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Afnan Perfumes Turathi Blue Homme Eau de Parfum 90 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 240 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Afnan Turathi Blue Homme Eau de Parfum Spray
240 kr
Til butik
Afnan Turathi Blue Homme Eau de Parfum Spray billede

Produktinformation

Denne 90 ml Eau de Parfum tilbyder en opfriskende blanding af citrus, krydrede og træagtige noter, som skaber en både dristig og sofistikeret duft. Perfekt til den moderne mand, der udstråler selvtillid og elegance.

Produktspecifikationer

Mærke: Afnan
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 6290171070580
EAN: 6290171070580
Varenr.: 3319395
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Afnan Turathi Homme Blue EDP M 90 ml
247 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Afnan Perfumes - Turathi Blue Eau de Parfum - 90 ml
-55%269 kr
Før 595 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Afnan Perfumes Turathi Blue Homme Eau de Parfum 90 ml
329 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Afnan Turathi Blue Homme Edp Spray 90 ml
365 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Afnan Perfumes Turathi Blue Homme Eau de Parfum 90 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Afnan Perfumes Turathi Blue Homme Eau de Parfum 90 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK240 kr279 krKøb
2CS MEGASTORE DK247 kr286 krKøb
3BilligParfume.dk269 kr269 krKøb
4Lyko DK329 kr329 krKøb
5Teknikproffset DK365 kr414 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Afnan Perfumes Turathi Blue Homme Eau de Parfum 90 ml

PriceData har fulgt prisen på Afnan Perfumes Turathi Blue Homme Eau de Parfum 90 ml i 175 dage. Laveste pris i perioden er 199 kr (registreret d. 27. januar 2026), højeste er 267 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 230 kr.

Den nuværende pris på 240 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Afnan Perfumes Turathi Blue Homme Eau de Parfum 90 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Afnan Perfumes Turathi Blue Homme Eau de Parfum 90 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026240 kr1 kr (0%)
26. maj 2026241 kr2 kr (1%)
23. maj 2026243 kr30 kr (14%)
21. maj 2026213 kr4 kr (2%)
19. maj 2026209 kr4 kr (2%)
7. maj 2026213 kr5 kr (2%)
2. maj 2026218 kr4 kr (2%)
1. maj 2026214 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026213 kr5 kr (2%)
28. apr. 2026218 kr35 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret