Gå til hovedindhold

Durable Afmærkningstape Duraline Strong 50/12 50mm x 30 Meter gul

DurableKontorforsyningEAN: 4005546982489
Pris fra 724 krtil 1.296,25 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 572,25 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Afmærkningstape Duraline Strong 50/12 50mm x 30 Meter gul og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 724 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gulvmarkeringstape Duraline Strong 50mm x 30m 1,2mm gul
724 kr
Til butik
Gulvmarkeringstape Duraline Strong 50mm x 30m 1,2mm gul billede

Produktspecifikationer

Mærke: Durable
Kategori: Skilte & sikkerhedsmærkning
Farve: 2
Artikel nr.: 172504
EAN: 4005546982489
Varenr.: 4588790
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DURABLE DURALINE STRONG Gul Markeringstape
865 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Gulvafmærkningstape DURALINE STRONG
1.051,95 kr
Til butik
Gulvafmærkningstape DURALINE STRONG billede

Produktinformation

Selvklæbende ekstra stærkt permanent markeringstape Duraline til indendørs brug, ideel til markering af gang- og kørestier i lagerhaller og produktion. Markeringstapen er ideel til ændringer som skal laves varigt og med kort varsel. Det kræver ikke den st...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Durable
Kategori: Advarselsskilte og markering
EAN: 4005546982489
Varenr.: S-99998 262
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DURABLE 172504 gul gulvmarkeringstape - 50 mm x 30 m
1.089 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DURABLE Markeringstape DURALINE® STRONG 50/12 permanent
1.094 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DURABLE 172504 gul gulvmarkeringstape - 50 mm x 30 m
1.109 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Markeringstape Duraline strong 50/12, Gul
1.224,69 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Afmærkningstape Duraline Strong 50/12 50mm x 30 Meter gul
1.296,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Afmærkningstape Duraline Strong 50/12 50mm x 30 Meter gul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Afmærkningstape Duraline Strong 50/12 50mm x 30 Meter gul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK724 kr763 krKøb
2CompuMail DK865 kr865 krKøb
3RedOffice Konpap1.051,95 kr1.051,95 krKøb
4Boligcenter DK1.089 kr1.089 krKøb
5Proshop DK1.094 kr1.094 krKøb
6Vivas DK1.109 kr1.188 krKøb
7Nova Nordic A/S1.224,69 kr1.224,69 krKøb
8Hertels Boresko1.296,25 kr1.296,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Afmærkningstape Duraline Strong 50/12 50mm x 30 Meter gul

PriceData har fulgt prisen på Afmærkningstape Duraline Strong 50/12 50mm x 30 Meter gul i 181 dage. Laveste pris i perioden er 722 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 868 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 824 kr.

Den nuværende pris på 724 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 89 prisændringer for Afmærkningstape Duraline Strong 50/12 50mm x 30 Meter gul. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 89 prisændringer for Afmærkningstape Duraline Strong 50/12 50mm x 30 Meter gul de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026724 kr140 kr (16%)
27. maj 2026864 kr1 kr (0%)
26. maj 2026863 kr1 kr (0%)
23. maj 2026864 kr1 kr (0%)
22. maj 2026863 kr1 kr (0%)
20. maj 2026864 kr1 kr (0%)
16. maj 2026865 kr2 kr (0%)
12. maj 2026863 kr1 kr (0%)
9. maj 2026862 kr1 kr (0%)
7. maj 2026863 kr35 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret