Gå til hovedindhold

Durable Afmærkningstape Duraline Strong 50/12 50mm x 30 Meter gul

DurableKontorforsyningEAN: 4005546982489
Pris fra 864 krtil 1.296,25 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 432,25 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 724 kr 29. maj

Sammenlign priser på Afmærkningstape Duraline Strong 50/12 50mm x 30 Meter gul og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 864 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gulvmarkeringstape Duraline Strong 50mm x 30m 1,2mm gul
864 kr
Til butik
Gulvmarkeringstape Duraline Strong 50mm x 30m 1,2mm gul billede

Produktspecifikationer

Mærke: Durable
Kategori: Skilte & sikkerhedsmærkning
Farve: 5
Artikel nr.: 172504
EAN: 4005546982489
Varenr.: 4588790
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DURABLE DURALINE STRONG Gul Markeringstape
865 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DURABLE 172504 gul gulvmarkeringstape - 50 mm x 30 m
1.089 kr
Til butik
DURABLE 172504 gul gulvmarkeringstape - 50 mm x 30 m billede

Produktinformation

Præcis og synlig gulvmarkeringSkab orden og tydelige ganglinjer med DURABLE gulvmarkeringstape. Den gule farve giver høj synlighed, så ruter, arbejdszoner og sikkerhedsområder hurtigt kan aflæses i haller, lager og værksted samt andre indendørs miljøer. Med en bredde på 50 mm får du markeringer, der er lette at se uden at virke dominerende.Ideel til indendørs brugTapen er udviklet til indendørs anvendelse og leveres på en rulle med 30 m, så du kan lave længere, sammenhængende stræk eller mange mindre markeringer efter behov. Tykkelsen på 1,2 mm giver en robust og slidstærk løsning til daglig trafik.Type: GulvmarkeringstapeFarve: GulBredde: 50 mmLængde: 30 mTykkelse: 1,2 mmAnvendelse: IndendørsPakkens nettovægt: 2,03 kgAntal pr. pakke: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: Durable
Kategori: Tætningslister
Vægt: 2.33g
EAN: 4005546982489
Varenr.: 2121784
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DURABLE Markeringstape DURALINE® STRONG 50/12 permanent
1.094 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DURABLE 172504 gul gulvmarkeringstape - 50 mm x 30 m
1.109 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Gulvafmærkningstape DURALINE STRONG
1.129,7 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Markeringstape Duraline strong 50/12, Gul
1.224,69 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Afmærkningstape Duraline Strong 50/12 50mm x 30 Meter gul
1.296,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Afmærkningstape Duraline Strong 50/12 50mm x 30 Meter gul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Afmærkningstape Duraline Strong 50/12 50mm x 30 Meter gul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK864 kr903 krKøb
2CompuMail DK865 kr865 krKøb
3Boligcenter DK1.089 kr1.089 krKøb
4Proshop DK1.094 kr1.094 krKøb
5Vivas DK1.109 kr1.188 krKøb
6RedOffice Konpap1.129,7 kr1.129,7 krKøb
7Nova Nordic A/S1.224,69 kr1.224,69 krKøb
8Hertels Boresko1.296,25 kr1.296,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Afmærkningstape Duraline Strong 50/12 50mm x 30 Meter gul

PriceData har fulgt prisen på Afmærkningstape Duraline Strong 50/12 50mm x 30 Meter gul i 181 dage. Laveste pris i perioden er 722 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 868 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 825 kr.

Den nuværende pris på 864 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 43 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 89 prisændringer for Afmærkningstape Duraline Strong 50/12 50mm x 30 Meter gul. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 89 prisændringer for Afmærkningstape Duraline Strong 50/12 50mm x 30 Meter gul de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026864 kr140 kr (19%)
29. maj 2026724 kr140 kr (16%)
27. maj 2026864 kr1 kr (0%)
26. maj 2026863 kr1 kr (0%)
23. maj 2026864 kr1 kr (0%)
22. maj 2026863 kr1 kr (0%)
20. maj 2026864 kr1 kr (0%)
16. maj 2026865 kr2 kr (0%)
12. maj 2026863 kr1 kr (0%)
9. maj 2026862 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret