Gå til hovedindhold

Purus Afløbstragt U/omløber 1 ¼´´ - 32 mm

PurusSanitetEAN: 7391543515179
Pris fra 25,29 krtil 40 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 14,71 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 24,98 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Purus Afløbstragt U/omløber 1 ¼´´ - 32 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 25.29 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Afløbstragt 32Mm Hvid Uden Omløber
25,29 kr
Til butik
Afløbstragt 32Mm Hvid Uden Omløber billede

Produktinformation

Afløbstragt 32 mm hvid uden omløber/til indstik Afløbstragt 32 mm hvid uden omløber Søgetermer: 0802075657 - 750466-010 - 750466010 - 7391543515179

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Conduit & Housings
EAN: 7391543515179
Varenr.: 9771799707985
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Purus Afløbstragt U/omløber 1 ¼´´ - 32 mm
33 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Afløbstragt U/omløber - Hvid
37,59 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Purus Afløbstragt U/omløber 1¼'' - 32 mm
40 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Purus Afløbstragt U/omløber 1 ¼´´ - 32 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Purus Afløbstragt U/omløber 1 ¼´´ - 32 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk25,29 kr25,29 krKøb
2Elvvs.dk33 kr33 krKøb
3CS MEGASTORE DK37,59 kr76,59 krKøb
4Proshop DK40 kr79 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Purus Afløbstragt U/omløber 1 ¼´´ - 32 mm

PriceData har fulgt prisen på Purus Afløbstragt U/omløber 1 ¼´´ - 32 mm i 170 dage. Laveste pris i perioden er 23,11 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 33 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 27 kr.

Den nuværende pris på 25,29 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Purus Afløbstragt U/omløber 1 ¼´´ - 32 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Purus Afløbstragt U/omløber 1 ¼´´ - 32 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202625,29 kr7,71 kr (23%)
31. maj 202633 kr7,71 kr (30%)
20. maj 202625,29 kr5,71 kr (18%)
19. maj 202631 kr5,71 kr (23%)
25. apr. 202625,29 kr
14. apr. 202624,98 kr6,02 kr (19%)
13. apr. 202631 kr6,02 kr (24%)
19. feb. 202624,98 kr3,02 kr (11%)
17. feb. 202628 kr1 kr (3%)
7. feb. 202629 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret