Gå til hovedindhold

Milton Megatherm Afløbsstuds 3/4''x slangestuds Med kondenstilslutnings studs og 1'' omløber.

Milton MegathermRørforbindereEAN: 4042707111685
Pris fra 16,04 krtil 31,25 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 15,21 kr (49% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Afløbsstuds 3/4''x slangestuds Med kondenstilslutnings studs og 1'' omløber. og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 16.04 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Afløbsstuds 3/4''x slangestuds - Med kondenstilslutnings studs
16,04 kr
Til butik
Afløbsstuds 3/4''x slangestuds - Med kondenstilslutnings studs billede

Produktspecifikationer

Mærke: ADO
Kategori: Tilbehør til håndvask
Farve: 1
Artikel nr.: 111685
EAN: 4042707111685
Varenr.: 21540459
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Afløbsstuds. 1" omløber - 20 mm slangestuds og kondens tilslutning
21,05 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Afløbsstuds 1" x slangestuds til kondenstilslutning
24 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Afløbsstuds 1" x slangestuds til kondenstilslutning
24 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Aflbsstuds 3/4" x slangestuds til kondenstilslutning
24,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Afløbsstuds 3/4''x slangestuds Med kondenstilslutnings studs og 1'' omløber.
31,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Afløbsstuds 3/4''x slangestuds Med kondenstilslutnings studs og 1'' omløber. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Afløbsstuds 3/4''x slangestuds Med kondenstilslutnings studs og 1'' omløber. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK16,04 kr55,04 krKøb
2EL-GROSSISTEN21,05 kr21,05 krKøb
3BilligVVS DK24 kr24 krKøb
4CompletVVS24 kr24 krKøb
5WATTOO.DK24,25 kr24,25 krKøb
6vvsfittings.dk31,25 kr31,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Afløbsstuds 3/4''x slangestuds Med kondenstilslutnings studs og 1'' omløber.

PriceData har fulgt prisen på Afløbsstuds 3/4''x slangestuds Med kondenstilslutnings studs og 1'' omløber. i 179 dage. Laveste pris i perioden er 16,04 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 24 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 23 kr.

Den nuværende pris på 16,04 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Afløbsstuds 3/4''x slangestuds Med kondenstilslutnings studs og 1'' omløber.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Afløbsstuds 3/4''x slangestuds Med kondenstilslutnings studs og 1'' omløber. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 202616,04 kr
10. maj 202616,29 kr
2. maj 202616,04 kr6,96 kr (30%)
29. apr. 202623 kr1 kr (4%)
13. mar. 202624 kr1 kr (4%)
9. mar. 202623 kr1 kr (4%)
8. mar. 202624 kr1 kr (4%)
2. mar. 202623 kr1 kr (4%)
1. mar. 202624 kr1 kr (4%)
28. feb. 202623 kr1 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret