Gå til hovedindhold

Affek Design BALI sæt med 3 kurve 30xH:15 cm/27xH:13 cm/21xH:9 cm

Affek DesignSofa- & SidebordEAN: 5902643383029

Sammenlign priser på Affek Design BALI sæt med 3 kurve 30xH:15 cm/27xH:13 cm/21xH:9 cm og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 228 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Affek Design BALI sæt med 3 kurve 30xH:15 cm/27xH:13 cm/21xH:9 cm
228 kr
Til butik
Affek Design BALI sæt med 3 kurve 30xH:15 cm/27xH:13 cm/21xH:9 cm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Affek Design
Kategori: Sofa- & Sidebord
Farve: 6
Artikel nr.: HIWB3029 MONDEX
EAN: 5902643383029
Varenr.: 9571538

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Affek Design BALI sæt med 3 kurve 30xH:15 cm/27xH:13 cm/21xH:9 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Affek Design BALI sæt med 3 kurve 30xH:15 cm/27xH:13 cm/21xH:9 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK228 kr267 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Affek Design BALI sæt med 3 kurve 30xH:15 cm/27xH:13 cm/21xH:9 cm

PriceData har fulgt prisen på Affek Design BALI sæt med 3 kurve 30xH:15 cm/27xH:13 cm/21xH:9 cm i 25 dage. Laveste pris i perioden er 216 kr (registreret d. 10. juni 2026), højeste er 231 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 226 kr.

Den nuværende pris på 228 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Affek Design BALI sæt med 3 kurve 30xH:15 cm/27xH:13 cm/21xH:9 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Affek Design BALI sæt med 3 kurve 30xH:15 cm/27xH:13 cm/21xH:9 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jul. 2026228 kr1 kr (0%)
2. jul. 2026229 kr2 kr (1%)
11. jun. 2026231 kr15 kr (7%)
10. jun. 2026216 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret