Gå til hovedindhold

JO Safety Affaldsskilt Sanitet - 60 x 240 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | Byggeri

JO SafetySkiltningEAN: 5708387098041

Sammenlign priser på Affaldsskilt Sanitet - 60 x 240 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | Byggeri og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 35 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Affaldsskilt Sanitet, selvklæbende vinyl 60 x 240 mm
35 kr
Til butik
Affaldsskilt Sanitet, selvklæbende vinyl 60 x 240 mm billede

Produktinformation

Affaldsskilt Sanitet i selvklæbende vinyl 60 x 240 mmAflangt affaldsskilt til markering af sanitetsporcelæn som toiletter, vaske og badekar. Skiltet er trykt på selvklæbende HiTac-vinyl med blank overflade og leveres i størrelsen 60 x 240 mm. Designet føl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Signage
Farve: Blå
Størrelse: 60 mm x 240 mm
EAN: 5708387098041
Varenr.: AF3910V60X240
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Affaldsskilt Sanitet - 60 x 240 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | Byggeri
35 kr
Til butik
Affaldsskilt Sanitet - 60 x 240 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | Byggeri billede

Produktinformation

Affaldsskilt Sanitet Affaldsskilt Sanitet AF3910, en del af det fælles piktogramsystem til affaldssortering. Holdbart og tydeligt skilt, ideelt til affaldssortering i hjemmet, på arbejdspladsen eller i offentlige rum. Affaldsskilt Sanitet AF3910 - Fælles...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387098041
Varenr.: 49227213308241

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Affaldsskilt Sanitet - 60 x 240 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | Byggeri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Affaldsskilt Sanitet - 60 x 240 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | Byggeri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1JO Safety DK35 kr35 krKøb
2Sikkerhedsgiganten35 kr35 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Affaldsskilt Sanitet - 60 x 240 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | Byggeri

PriceData har fulgt prisen på Affaldsskilt Sanitet - 60 x 240 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | Byggeri i 87 dage. Den nuværende pris er 35 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Affaldsskilt Sanitet - 60 x 240 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | Byggeri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Affaldsskilt Sanitet - 60 x 240 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | Byggeri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 202635 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret