Gå til hovedindhold

Abena Affaldsskilt Restaffald - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT

AbenaSkiltningEAN: 5708387096931
Pris fra 15,38 krtil 48,75 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 33,37 kr (68% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Affaldsskilt Restaffald - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 15.38 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Piktogram RESTAFFALD 12x12 cm, selvklæbende
15,38 kr
Til butik
Piktogram RESTAFFALD 12x12 cm, selvklæbende billede

Produktspecifikationer

Mærke: Multi
Kategori: Skiltning
Farve: 1
Artikel nr.: 5708387096931
EAN: 5708387096931
Varenr.: 5891760
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Abena piktogram til restaffald, selvklæbende, 12x12 cm, sort
24 kr
Til butik
Abena piktogram til restaffald, selvklæbende, 12x12 cm, sort billede

Produktinformation

Piktogram til restaffald gør sorteringen nem og overskueligMed dette sorte piktogram til restaffald bliver det let at markere affaldsspande eller oversigter, så affaldssorteringen bliver tydelig for alle. Det selvklæbende skilt er lavet i slidstærkt foli...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Abena
Kategori: Hus & hjem
Farve: black
Størrelse: 12 x 12 cm
EAN: 5708387096931
Varenr.: 881064045
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Abena piktogram til restaffald, selvklæbende, 12x12 cm, sort
25 kr
Til butik
Abena piktogram til restaffald, selvklæbende, 12x12 cm, sort billede

Produktinformation

Piktogram til restaffald nem og tydelig sorteringDette sorte piktogram i folie gør det enkelt at markere affaldsspande eller sorteringsstationer til restaffald. Med sin størrelse på 12 x 12 cm sikrer det, at affaldstypen er let at identificere, hvilket b...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Abena
Kategori: Hus & hjem
Farve: black
Størrelse: 12 x 12 cm
EAN: 5708387096931
Varenr.: 881064045
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Abena piktogram til restaffald, selvklæbende, 12x12 cm, sort
26 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Abena piktogram til restaffald, selvklæbende, 12x12 cm, sort
27 kr
Til butik
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Affaldsskilt Restaffald Selvklæbende vinyl 120 x 120 mm AF3001V120x120
48,75 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Affaldsskilt Restaffald - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT
48,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Affaldsskilt Restaffald - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Affaldsskilt Restaffald - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK15,38 kr54,38 krKøb
2LavprisEl24 kr24 krKøb
3Greenline25 kr25 krKøb
4LavprisVærktøj26 kr26 krKøb
5BilligVVS DK27 kr27 krKøb
6JO Safety DK48,75 kr48,75 krKøb
7Sikkerhedsgiganten48,75 kr48,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Affaldsskilt Restaffald - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT

PriceData har fulgt prisen på Affaldsskilt Restaffald - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT i 184 dage. Laveste pris i perioden er 15,38 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 36 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 17 kr.

Den nuværende pris på 15,38 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Affaldsskilt Restaffald - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Affaldsskilt Restaffald - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202615,38 kr
31. maj 202615,49 kr
29. maj 202615,38 kr
27. maj 202615,49 kr
26. maj 202615,38 kr
25. maj 202615,49 kr
23. maj 202615,38 kr
22. maj 202615,49 kr
16. maj 202615,38 kr
12. maj 202615,49 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret