Gå til hovedindhold

Abena Affaldsskilt Plast - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT

AbenaSkiltningEAN: 5708387096771
Pris fra 19 krtil 48,75 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 29,75 kr (61% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Affaldsskilt Plast - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 19 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Abena piktogram til plast, selvklæbende, 12x12 cm, lilla
19 kr
Til butik
Abena piktogram til plast, selvklæbende, 12x12 cm, lilla billede

Produktinformation

Piktogram til plastaffald gør sortering nem og tydeligDette selvklæbende piktogram i lilla plastfolie er perfekt til dig, der vil gøre det nemt at sortere plastaffald. Med en størrelse på 12 x 12 cm passer det godt på affaldsspande eller oversigter, så a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Abena
Kategori: Spande & stativer
Farve: purple
Størrelse: 12 x 12 cm
EAN: 5708387096771
Varenr.: 881064005
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Piktogram PLAST 12x12 cm, selvklæbende
20,23 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Abena piktogram til plast, selvklæbende, 12x12 cm, lilla
22 kr
Til butik
Abena piktogram til plast, selvklæbende, 12x12 cm, lilla billede

Produktinformation

Piktogram til plastaffald nem og tydelig sorteringDette lilla piktogram i plastfolie gør det enkelt at markere affaldsspande eller sorteringsstationer til hård plast. Med sin størrelse på 12 x 12 cm sikrer det, at affaldstypen er let at identificere, hvi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Abena
Kategori: Hus & hjem
Farve: purple
Størrelse: 12 x 12 cm
EAN: 5708387096771
Varenr.: 881064005
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Abena piktogram til plast, selvklæbende, 12x12 cm, lilla
28 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Abena piktogram til plast, selvklæbende, 12x12 cm, lilla
28 kr
Til butik
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Affaldsskilt Plast Selvklæbende vinyl 120 x 120 mm AF2402V120x120
48,75 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Affaldsskilt Plast - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT
48,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Affaldsskilt Plast - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Affaldsskilt Plast - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj19 kr19 krKøb
2CS MEGASTORE DK20,23 kr59,23 krKøb
3Greenline22 kr22 krKøb
4BilligVVS DK28 kr28 krKøb
5LavprisEl28 kr28 krKøb
6JO Safety DK48,75 kr48,75 krKøb
7Sikkerhedsgiganten48,75 kr48,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Affaldsskilt Plast - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT

PriceData har fulgt prisen på Affaldsskilt Plast - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT i 184 dage. Laveste pris i perioden er 19 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 48,8 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 32 kr.

Den nuværende pris på 19 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Affaldsskilt Plast - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Affaldsskilt Plast - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202619 kr1 kr (5%)
30. maj 202620 kr1 kr (5%)
26. maj 202619 kr1 kr (5%)
24. maj 202620 kr1 kr (5%)
19. maj 202619 kr1 kr (5%)
18. maj 202620 kr1 kr (5%)
17. maj 202619 kr1 kr (5%)
16. maj 202620 kr1 kr (5%)
14. maj 202619 kr1 kr (5%)
13. maj 202620 kr1 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret