Gå til hovedindhold

Abena Affaldsskilt Mad- og drikkekatoner - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | Dansk

AbenaSkiltningEAN: 5708387100119
Pris fra 15,36 krtil 48,75 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 33,39 kr (68% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Affaldsskilt Mad- og drikkekatoner - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | Dansk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 15.36 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Piktogram MAD- OG DRIKKEKARTONER 12x12 cm, selvklæbende
15,36 kr
Til butik
Piktogram MAD- OG DRIKKEKARTONER 12x12 cm, selvklæbende billede

Produktspecifikationer

Mærke: Multi
Kategori: Skiltning
Farve: 1
Artikel nr.: 5708387100119
EAN: 5708387100119
Varenr.: 9094936
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Abena piktogram til mad- og drikkekartoner, selvklæbende, 12x12 cm, brun
24 kr
Til butik
Abena piktogram til mad- og drikkekartoner, selvklæbende, 12x12 cm, brun billede

Produktinformation

Piktogram til mad- og drikkekartoner nem og tydelig sorteringDette selvklæbende piktogram i brun folie gør det let at markere affaldsspande og oversigter, så det bliver enkelt at sortere mad- og drikkekartoner korrekt. Med en størrelse på 12 x 12 cm pass...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Abena
Kategori: Udstyr
Farve: brown
Størrelse: 12x12 cm
EAN: 5708387100119
Varenr.: 881064020
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Abena piktogram til mad- og drikkekartoner, selvklæbende, 12x12 cm, brun
26 kr
Til butik
Abena piktogram til mad- og drikkekartoner, selvklæbende, 12x12 cm, brun billede

Produktinformation

Piktogram til mad- og drikkekartoner gør sortering nem og tydeligDette selvklæbende piktogram i brun folie er perfekt til dig, der vil gøre det nemt at sortere mad- og drikkekartoner. Med en størrelse på 12 x 12 cm passer det godt på affaldsspande eller...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Abena
Kategori: Spande & stativer
Farve: brown
Størrelse: 12x12 cm
EAN: 5708387100119
Varenr.: 881064020
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Abena piktogram til mad- og drikkekartoner, selvklæbende, 12x12 cm, brun
29 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Abena piktogram til mad- og drikkekartoner, selvklæbende, 12x12 cm, brun
30 kr
Til butik
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Affaldsskilt Mad- og drikkekartoner Selvklæbende vinyl 120 x 120 mm AF1202V120x120
48,75 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Affaldsskilt Mad- og drikkekatoner - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | Dansk
48,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Affaldsskilt Mad- og drikkekatoner - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | Dansk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Affaldsskilt Mad- og drikkekatoner - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | Dansk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK15,36 kr54,36 krKøb
2BilligVVS DK24 kr24 krKøb
3LavprisVærktøj26 kr26 krKøb
4LavprisEl29 kr29 krKøb
5Greenline30 kr30 krKøb
6JO Safety DK48,75 kr48,75 krKøb
7Sikkerhedsgiganten48,75 kr48,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Affaldsskilt Mad- og drikkekatoner - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | Dansk

PriceData har fulgt prisen på Affaldsskilt Mad- og drikkekatoner - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | Dansk i 184 dage. Laveste pris i perioden er 15,36 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 36 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 16 kr.

Den nuværende pris på 15,36 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Affaldsskilt Mad- og drikkekatoner - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | Dansk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Affaldsskilt Mad- og drikkekatoner - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | Dansk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202615,36 kr
31. maj 202615,48 kr
29. maj 202615,36 kr
27. maj 202615,48 kr
26. maj 202615,36 kr
25. maj 202615,48 kr
23. maj 202615,36 kr
22. maj 202615,48 kr
16. maj 202615,36 kr
12. maj 202615,48 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret