Gå til hovedindhold

Abena Affaldsskilt Batterier - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT

AbenaSkiltningEAN: 5708387098812
Pris fra 18 krtil 55 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 37 kr (67% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Affaldsskilt Batterier - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 18 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Piktogram BATTERIER 12x12 cm, selvklæbende
18 kr
Til butik
Piktogram BATTERIER 12x12 cm, selvklæbende billede

Produktspecifikationer

Mærke: Multi
Kategori: Skiltning
Farve: 2
Artikel nr.: 5708387098812
EAN: 5708387098812
Varenr.: 9581981
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Abena piktogram til batterier, selvklæbende, 12x12 cm, rød
47 kr
Til butik
Abena piktogram til batterier, selvklæbende, 12x12 cm, rød billede

Produktinformation

Piktogram til batterier gør sortering nem og tydeligDette selvklæbende piktogram i rød folie er perfekt til dig, der vil gøre det nemt at sortere batterier. Med en størrelse på 12 x 12 cm passer det godt på affaldsspande eller oversigter, så alle hurtigt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Abena
Kategori: Spande & stativer
Farve: rød
Størrelse: 12 x 12 cm
EAN: 5708387098812
Varenr.: 881064035
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Affaldsskilt Batterier Selvklæbende vinyl 120 x 120 mm AF1802V120x120
48,75 kr
Til butik
Affaldsskilt Batterier Selvklæbende vinyl 120 x 120 mm AF1802V120x120 billede

Produktinformation

Affaldsskilt Batterier Selvklæbende vinyl 120 x 120 mm AF1802V120x120 - Fælles Piktogramsystem Dette skilt er en del af det fælles piktogramsystem, udviklet af Brancheforeningen Cirkulær, KL og Miljøstyrelsen. Skiltet er designet til at gøre affaldsso...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Signage
Farve: Rød / Hvid
Størrelse: 120 mm x 120 mm
EAN: 5708387098812
Varenr.: AF1802V120X120
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Affaldsskilt Batterier - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT
48,75 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Abena piktogram til batterier, selvklæbende, 12x12 cm, rød
49 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Abena piktogram til batterier, selvklæbende, 12x12 cm, rød
54 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Abena piktogram til batterier, selvklæbende, 12x12 cm, rød
55 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Affaldsskilt Batterier - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Affaldsskilt Batterier - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK18 kr57 krKøb
2LavprisVærktøj47 kr47 krKøb
3JO Safety DK48,75 kr48,75 krKøb
4Sikkerhedsgiganten48,75 kr48,75 krKøb
5LavprisEl49 kr49 krKøb
6Greenline54 kr54 krKøb
7BilligVVS DK55 kr55 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Affaldsskilt Batterier - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT

PriceData har fulgt prisen på Affaldsskilt Batterier - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT i 164 dage. Laveste pris i perioden er 18 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 48,8 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 33 kr.

Den nuværende pris på 18 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Affaldsskilt Batterier - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Affaldsskilt Batterier - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202618 kr29 kr (62%)
19. maj 202647 kr29 kr (161%)
18. maj 202618 kr29 kr (62%)
9. maj 202647 kr29 kr (161%)
8. maj 202618 kr29 kr (62%)
6. maj 202647 kr25 kr (114%)
5. maj 202622 kr25 kr (53%)
9. apr. 202647 kr17 kr (57%)
8. apr. 202630 kr17 kr (36%)
7. apr. 202647 kr17 kr (57%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret