Gå til hovedindhold

Schneider Electric Afdækning vægmonteret gruppetavle resi9 cx tilbehør: dør 1x13 moduler hvid

Schneider ElectricBelysningEAN: 3606480928468
Pris fra 194,31 krtil 219 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 24,69 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 183 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Afdækning vægmonteret gruppetavle resi9 cx tilbehør: dør 1x13 moduler hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 194.31 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
AFDÆKNING RESI9 CX DØR 1X13 MOD HVID
194,31 kr
Til butik
AFDÆKNING RESI9 CX DØR 1X13 MOD HVID billede

Produktinformation

AFDÆKNING RESI9 CX DØR 1X13 MOD HVID

Produktspecifikationer

Kategori: LK. Gruppetavler
EAN: 3606480928468
Varenr.: 15845425774927
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
AFDÆKNING RESI9 CX DØR 1X13 MOD HVID
194,31 kr
Til butik
AFDÆKNING RESI9 CX DØR 1X13 MOD HVID billede

Produktinformation

AFDÆKNING RESI9 CX DØR 1X13 MOD HVID er en specialiseret afdækning designet til LKs Resi9 CX gruppertavler. Den sikrer en effektiv beskyttelse og sikkerhed for tavlens indhold ved at lukke af for tilslutninger og komponenter, samtidig med at den bevarer e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK. Gruppetavler
EAN: 3606480928468
Varenr.: 15109609718086
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Schneider Resi9 CX låge for 1x13 moduler, hvid
199 kr
Til butik
Schneider Resi9 CX låge for 1x13 moduler, hvid billede

Produktinformation

Frontdør til CX gruppetavler Lågen beskytter tavlens komponenter mod udefrakommende støvpartikler. Når gruppetavlen har et låg, vil det give et pænere resultat. Med lågen opnås en tæthedskasse på IP40.

Produktspecifikationer

Kategori: Tavlemateriel
Farve: white
Størrelse: 247.5 x 245.5 x 27 mm
EAN: 3606480928468
Varenr.: 3316413757
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Afdækning vægmonteret gruppetavle resi9 cx tilbehør: dør 1x13 moduler hvid
202 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Resi9 CX låge for 1x13 moduler, hvid
209 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider Resi9 CX låge for 1x13 moduler, hvid
215 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider Resi9 CX låge for 1x13 moduler, hvid
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Afdækning vægmonteret gruppetavle resi9 cx tilbehør: dør 1x13 moduler hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Afdækning vægmonteret gruppetavle resi9 cx tilbehør: dør 1x13 moduler hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN194,31 kr194,31 krKøb
2EL-NETSALG194,31 kr194,31 krKøb
3LavprisEl199 kr199 krKøb
4Elvvs.dk202 kr202 krKøb
5LavprisVVS209 kr209 krKøb
6BilligVVS DK215 kr215 krKøb
7Greenline219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Afdækning vægmonteret gruppetavle resi9 cx tilbehør: dør 1x13 moduler hvid

PriceData har fulgt prisen på Afdækning vægmonteret gruppetavle resi9 cx tilbehør: dør 1x13 moduler hvid i 147 dage. Laveste pris i perioden er 183 kr (registreret d. 8. marts 2026), højeste er 194,31 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 190 kr.

Den nuværende pris på 194,31 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Afdækning vægmonteret gruppetavle resi9 cx tilbehør: dør 1x13 moduler hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Afdækning vægmonteret gruppetavle resi9 cx tilbehør: dør 1x13 moduler hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026194,31 kr
27. maj 2026194 kr
26. maj 2026194,31 kr
23. maj 2026194 kr
22. maj 2026194,31 kr
8. maj 2026194 kr
7. maj 2026194,31 kr
21. apr. 2026194 kr2 kr (1%)
19. apr. 2026192 kr2 kr (1%)
17. apr. 2026194 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret