Gå til hovedindhold

AeroCool Fotel gamingowy Aerocool AC-280 DUKE AEROAC-280DUK Kontor Stol - Karbonfiber - Op til 150 kg

AeroCoolSpillestoleEAN: 4710562751130
Pris fra 1.997 krtil 2.432 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 435 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.899 kr 21. maj

Sammenlign priser på AeroCool Fotel gamingowy Aerocool AC-280 DUKE AEROAC-280DUK Kontor Stol - Karbonfiber - Op til 150 kg og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1997 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AeroCool DUKE Gamer Stol Sort Blå
1.997 kr
Til butik
AeroCool DUKE Gamer Stol Sort Blå billede

Produktinformation

AeroCool DUKE - Stol - ergonomisk - lænestol - armstøtter - vippe - drejeled - mikrofiber, karbonfiber, leatherette, ruskind, high-density skum, premium stof - stålblå

Produktspecifikationer

Mærke: AeroCool
Artikel nr.: AEROAC-280DUKE-BK/BL
EAN: 4710562751130
Varenr.: 995562762
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gamerstol Aerocool DUKE AeroSuede - sort/blå
1.999 kr
Til butik
Gamerstol Aerocool DUKE AeroSuede - sort/blå billede

Produktinformation

Komfortabel gamerstol til lange sessionerAerocool DUKE AeroSuede er en stilfuld gamerstol i sort/blå, skabt til komfort og støtte, når du gamer eller arbejder i mange timer. Stolen har høj ryg med justerbar vinkel fra 90–180°, så du kan skifte fra fokus til afslapning på et øjeblik. De medfølgende puder ved nakke og lænd giver ekstra støtte, mens det højdensitets-skum i sædet sørger for en behagelig siddeoplevelse.Fleksibel indstilling og solid konstruktionMed 2D-armlæn kan du nemt justere højden og placeringen, så dine arme ligger naturligt. Butterfly-mekanismen og gyngen fra 3–18° giver bevægelsesfrihed, og gasløft i klasse 4 justerer sædehøjden 47–57 cm. Rammen er i stål, basen i nylon med fem hjul på 6,5 cm for stabil og glidende kørsel. Stolen anbefales op til 125 kg og kan maksimalt bære 150 kg.Ryghøjde: 83 cmRyglænsvinkel: 90–180°Sædebredde: 56 cm, sædedybde: 56 cmSædehøjde: 47–57 cmHøjde: 125–135 cm, Bredde: 69 cm, Dybde: 70 cmArmlænshøjde: 61–78 cmVægt: 19,1 kgHjul: 5 stk., diameter 6,5 cm (nylon)Ramme: stål, base: nylonBetræk: kunstlæderGasløft: klasse 4, løftehøjde 10 cmGyngning: 3–18°Anbefalet vægt: 125 kg, maks. brugervægt: 150 kgFarve: sort/blå...

Produktspecifikationer

Mærke: Aerocool
Kategori: Gamerstole
Vægt: 38.15g
EAN: 4710562751130
Varenr.: 1942527
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gamerstol Aerocool DUKE AeroSuede - sort/blå
2.019 kr
Til butik
Gamerstol Aerocool DUKE AeroSuede - sort/blå billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Aerocool
Kategori: Gamerstole
Vægt: 38.15g
EAN: 4710562751130
Varenr.: 1942527
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AeroCool Fotel gamingowy Aerocool AC-280 DUKE AEROAC-280DUK Kontor Stol - Karbonfiber - Op til 150 kg
2.432 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AeroCool Fotel gamingowy Aerocool AC-280 DUKE AEROAC-280DUK Kontor Stol - Karbonfiber - Op til 150 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AeroCool Fotel gamingowy Aerocool AC-280 DUKE AEROAC-280DUK Kontor Stol - Karbonfiber - Op til 150 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.997 kr1.997 krKøb
2Boligcenter DK1.999 kr1.999 krKøb
3Vivas DK2.019 kr2.518 krKøb
4Proshop DK2.432 kr2.432 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AeroCool Fotel gamingowy Aerocool AC-280 DUKE AEROAC-280DUK Kontor Stol - Karbonfiber - Op til 150 kg

PriceData har fulgt prisen på AeroCool Fotel gamingowy Aerocool AC-280 DUKE AEROAC-280DUK Kontor Stol - Karbonfiber - Op til 150 kg i 119 dage. Laveste pris i perioden er 1.899 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 2.428 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.989 kr.

Den nuværende pris på 1.997 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for AeroCool Fotel gamingowy Aerocool AC-280 DUKE AEROAC-280DUK Kontor Stol - Karbonfiber - Op til 150 kg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for AeroCool Fotel gamingowy Aerocool AC-280 DUKE AEROAC-280DUK Kontor Stol - Karbonfiber - Op til 150 kg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.997 kr1 kr (0%)
2. jun. 20261.998 kr1 kr (0%)
31. maj 20261.999 kr2 kr (0%)
30. maj 20261.997 kr3 kr (0%)
29. maj 20261.994 kr3 kr (0%)
28. maj 20261.997 kr2 kr (0%)
25. maj 20261.995 kr5 kr (0%)
24. maj 20261.990 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.989 kr90 kr (5%)
21. maj 20261.899 kr94 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret