Gå til hovedindhold

AEG - CCE84751CB - INDUKTIONSKOGEPLADE MED EMHÆTTE 83 CM

AEGKogepladerEAN: 7332543838639
Pris fra 9.285 krtil 17.495 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 8.210 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 9.279 kr 16. apr.

Sammenlign priser på AEG - CCE84751CB - INDUKTIONSKOGEPLADE MED EMHÆTTE 83 CM og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9285 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AEG 8000 CCE84751CB Induktionskogeplade
9.285 kr
Til butik
AEG 8000 CCE84751CB Induktionskogeplade billede

Produktinformation

AEG 8000 CCE84751CB - Induktions kogeplade - 4 plader - Niche - bredde: 78 cm - dybde: 49 cm - Klasse A+ - sort med nedtræksudstødning (ekstraktion og recirkulation)

Produktspecifikationer

Mærke: AEG
Artikel nr.: CCE84751CB
EAN: 7332543838639
Varenr.: 1000858408
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AEG - CCE84751CB - INDUKTIONSKOGEPLADE MED EMHÆTTE 83 CM
10.111 kr
Til butik
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
AEG Induktionskogeplade med emhætte CCE84751CB
16.995 kr
Til butik
AEG Induktionskogeplade med emhætte CCE84751CB billede

Produktinformation

AEG CCE84751CB Induktionskogeplade med emhætte Induktionskogeplade fra AEG med indbygget emhætte, booster funktion og fleksible kogezoner. Den indbyggede emhætte giver besked mår kulfilteret skal skiftes. Derved holder du din emhættes y

Produktspecifikationer

Mærke: AEG
Kategori: AEG kogeplade
EAN: 7332543838639
Varenr.: 7332543838639
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
AEG CCE84751CB Induktionskogeplade med emhætte
16.999 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
AEG CCE84751CB - Bordintegreret emhætte
17.495 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AEG - CCE84751CB - INDUKTIONSKOGEPLADE MED EMHÆTTE 83 CM koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AEG - CCE84751CB - INDUKTIONSKOGEPLADE MED EMHÆTTE 83 CM koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK9.285 kr9.285 krKøb
2CS MEGASTORE DK10.111 kr10.310 krKøb
3HvidevareShoppen.dk16.995 kr16.995 krKøb
4Kai Berntsen ApS16.999 kr16.999 krKøb
5Homeshop DK17.495 kr17.495 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AEG - CCE84751CB - INDUKTIONSKOGEPLADE MED EMHÆTTE 83 CM

PriceData har fulgt prisen på AEG - CCE84751CB - INDUKTIONSKOGEPLADE MED EMHÆTTE 83 CM i 164 dage. Laveste pris i perioden er 9.279 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 13.694 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 10.379 kr.

Den nuværende pris på 9.285 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for AEG - CCE84751CB - INDUKTIONSKOGEPLADE MED EMHÆTTE 83 CM. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for AEG - CCE84751CB - INDUKTIONSKOGEPLADE MED EMHÆTTE 83 CM de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 20269.285 kr6 kr (0%)
16. apr. 20269.279 kr865 kr (9%)
26. mar. 202610.144 kr436 kr (4%)
25. mar. 202610.580 kr7 kr (0%)
22. mar. 202610.587 kr4 kr (0%)
20. mar. 202610.591 kr1 kr (0%)
16. mar. 202610.590 kr257 kr (2%)
14. mar. 202610.333 kr791 kr (8%)
6. mar. 20269.542 kr50 kr (1%)
5. mar. 20269.592 kr1.001 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret