Gå til hovedindhold

Durable Advarselstape Duraline Strong 50mm x 30m 0,7mm grøn/hvid - (30 meter pr. rulle)

DurableKontorforsyningEAN: 4005546982519
Pris fra 850 krtil 1.252,5 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 402,5 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 810 kr 5. maj

Sammenlign priser på Advarselstape Duraline Strong 50mm x 30m 0,7mm grøn/hvid - (30 meter pr. rulle) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 850 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Advarselstape Duraline Strong 50mm x 30m 0,7mm grøn/hvid - (30 meter pr. rulle)
850 kr
Til butik
Advarselstape Duraline Strong 50mm x 30m 0,7mm grøn/hvid - (30 meter pr. rulle) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Durable
Kategori: Skilte & sikkerhedsmærkning
Farve: 5
Artikel nr.: 1726131
EAN: 4005546982519
Varenr.: 4588793
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Gulv advarselstape DURALINE STRONG
1.038,7 kr
Til butik
Gulv advarselstape DURALINE STRONG billede

Produktinformation

Selvklæbende permanent 2 farvet advarselstape Duraline til indendørs brug, ideel til markering af gang- og kørestier i lagerhaller og produktion. Markeringstapen er ideel til ændringer som skal laves varigt og med kort varsel. Det kræver ikke den store pl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Durable
Kategori: Advarselsskilte og markering
EAN: 4005546982519
Varenr.: S-99998 265
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Advarselstape Duraline 50/07 50mm x 30 Meter Grøn/hvid
1.252,5 kr
Til butik
Advarselstape Duraline 50/07 50mm x 30 Meter Grøn/hvid billede

Produktinformation

Selvklæbende, tofarvet afmærkningstape i advarsels farver til indendørs brug. Perfekt til markering af gang og kørebaner samt til at afspærre områder i lagerhuse og produktionsfaciliteter. · Anti-slip klasse R9 i henhold til DIN 51130· Farver i RAL 1003/9...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Durable
Kategori: Specialtape
Farve: Grøn|Hvid
EAN: 4005546982519
Varenr.: 1543091

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Advarselstape Duraline Strong 50mm x 30m 0,7mm grøn/hvid - (30 meter pr. rulle) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Advarselstape Duraline Strong 50mm x 30m 0,7mm grøn/hvid - (30 meter pr. rulle) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK850 kr889 krKøb
2RedOffice Konpap1.038,7 kr1.038,7 krKøb
3Hertels Boresko1.252,5 kr1.252,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Advarselstape Duraline Strong 50mm x 30m 0,7mm grøn/hvid - (30 meter pr. rulle)

PriceData har fulgt prisen på Advarselstape Duraline Strong 50mm x 30m 0,7mm grøn/hvid - (30 meter pr. rulle) i 164 dage. Laveste pris i perioden er 810 kr (registreret d. 6. marts 2026), højeste er 1.244,94 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.040 kr.

Den nuværende pris på 850 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Advarselstape Duraline Strong 50mm x 30m 0,7mm grøn/hvid - (30 meter pr. rulle). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Advarselstape Duraline Strong 50mm x 30m 0,7mm grøn/hvid - (30 meter pr. rulle) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026850 kr138,95 kr (14%)
17. maj 2026988,95 kr138,95 kr (16%)
6. maj 2026850 kr40 kr (5%)
5. maj 2026810 kr40 kr (5%)
3. maj 2026850 kr40 kr (5%)
1. maj 2026810 kr40 kr (5%)
25. apr. 2026850 kr40 kr (5%)
23. apr. 2026810 kr148 kr (15%)
13. apr. 2026958 kr148 kr (18%)
4. apr. 2026810 kr149 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret