Gå til hovedindhold

Lancôme Adgangspunkt LANCOM Systems LX-6200 1200 Mbit/s, hvid, PoE

LancômeEAN: 4044144618710
Pris fra 2.969 krtil 5.039 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.070 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.210 kr 8. maj

Sammenlign priser på Adgangspunkt LANCOM Systems LX-6200 1200 Mbit/s, hvid, PoE og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2969 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LANCOM LX-6200 Trådløs forbindelse Hvid
2.969 kr
Til butik
LANCOM LX-6200 Trådløs forbindelse Hvid billede

Produktinformation

LANCOM LX-6200 - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 6, Bluetooth - 2.4 GHz, 5 GHz - cloud-administreret

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 61871
EAN: 4044144618710
Varenr.: 999842529
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Adgangspunkt LANCOM Systems LX-6200 1200 Mbit/s, hvid, PoE
-16%3.599 kr
Før 4.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Adgangspunkt LANCOM Systems LX-6200 1200 Mbit/s, hvid, PoE billede

Produktinformation

Stabilt trådløst netværk til kontor og erhvervLANCOM Systems LX-6200 er et adgangspunkt til dig, der vil have pålidelig Wi‑Fi i professionelle miljøer. Enheden understøtter både 2,4 GHz og 5 GHz med op til 1.200 Mbit/s på 5 GHz og 575 Mbit/s på 2,4 GHz. Med Multi User MIMO, hurtig roaming og support for op til 4.096 VLAN‑ID’er får medarbejdere og gæster en smidig oplevelse - selv når mange er online samtidig.Fleksibel installation med PoEDet hvide, diskrete design kan monteres i loft eller på væg og passer pænt ind i moderne lokaler. Strøm leveres nemt via Power over Ethernet (PoE), så du slipper for ekstra strømforsyning, og den maksimale effekt er 17,3 W. Webbaseret administration og syslog gør driften overskuelig for IT‑ansvarlige.Wi‑Fi-bånd: 2,4 GHz og 5 GHzMaks. hastighed 5 GHz: 1.200 Mbit/sMaks. hastighed 2,4 GHz: 575 Mbit/sMU‑MIMO: JaAntal kanaler: 16VLAN: Op til 4.096 ID’er, VLAN understøttetRoaming: Hurtig roamingLAN-porte: 1 × RJ‑45 (1.000/100 Mbit/s)USB: 1 × USB 2.0 (Type‑A)Antennetype: Integreret, intern (2 antenner)LED‑indikatorer: JaMontering: Loft, vægStrøm: PoE, DC 12 V, AC 230 VMaks. effektforbrug: 17,3 WDriftstemp.: 0 – 40 °C; Luftfugtighed: 0 – 90 %Mål (H × B × D): 4,2 × 20,5 × 20,5 cmPakkens indhold: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Access Points
Vægt: 1.45g
EAN: 4044144618710
Varenr.: 1909427
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Adgangspunkt LANCOM Systems LX-6200 1200 Mbit/s, hvid, PoE
-16%3.619 kr
Før 4.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Adgangspunkt LANCOM Systems LX-6200 1200 Mbit/s, hvid, PoE billede

Produktinformation

Stabilt trådløst netværk til kontor og erhvervLANCOM Systems LX-6200 er et adgangspunkt til dig, der vil have pålidelig Wi‑Fi i professionelle miljøer. Enheden understøtter både 2,4 GHz og 5 GHz med op til 1.200 Mbit/s på 5 GHz og 575 Mbit/s på 2,4 GHz. Med Multi User MIMO, hurtig roaming og support for op til 4.096 VLAN‑ID’er får medarbejdere og gæster en smidig oplevelse - selv når mange er online samtidig.Fleksibel installation med PoEDet hvide, diskrete design kan monteres i loft eller på væg og passer pænt ind i moderne lokaler. Strøm leveres nemt via Power over Ethernet (PoE), så du slipper for ekstra strømforsyning, og den maksimale effekt er 17,3 W. Webbaseret administration og syslog gør driften overskuelig for IT‑ansvarlige.Wi‑Fi-bånd: 2,4 GHz og 5 GHzMaks. hastighed 5 GHz: 1.200 Mbit/sMaks. hastighed 2,4 GHz: 575 Mbit/sMU‑MIMO: JaAntal kanaler: 16VLAN: Op til 4.096 ID’er, VLAN understøttetRoaming: Hurtig roamingLAN-porte: 1 × RJ‑45 (1.000/100 Mbit/s)USB: 1 × USB 2.0 (Type‑A)Antennetype: Integreret, intern (2 antenner)LED‑indikatorer: JaMontering: Loft, vægStrøm: PoE, DC 12 V, AC 230 VMaks. effektforbrug: 17,3 WDriftstemp.: 0 – 40 °C; Luftfugtighed: 0 – 90 %Mål (H × B × D): 4,2 × 20,5 × 20,5 cmPakkens indhold: 1 stk.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Access Points
Vægt: 1.45g
EAN: 4044144618710
Varenr.: 1909427
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancom Systems LX-6200 (EU)
5.039 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Adgangspunkt LANCOM Systems LX-6200 1200 Mbit/s, hvid, PoE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Adgangspunkt LANCOM Systems LX-6200 1200 Mbit/s, hvid, PoE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.969 kr2.969 krKøb
2Boligcenter DK3.599 kr3.599 krKøb
3Vivas DK3.619 kr3.698 krKøb
4Ultrashop5.039 kr5.039 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Adgangspunkt LANCOM Systems LX-6200 1200 Mbit/s, hvid, PoE

PriceData har fulgt prisen på Adgangspunkt LANCOM Systems LX-6200 1200 Mbit/s, hvid, PoE i 166 dage. Laveste pris i perioden er 2.158 kr (registreret d. 18. februar 2026), højeste er 3.069 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.332 kr.

Den nuværende pris på 2.969 kr er 27% over normalprisen. Prisen er steget 29% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Adgangspunkt LANCOM Systems LX-6200 1200 Mbit/s, hvid, PoE. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Adgangspunkt LANCOM Systems LX-6200 1200 Mbit/s, hvid, PoE de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.969 kr100 kr (3%)
30. maj 20263.069 kr319 kr (12%)
29. maj 20262.750 kr510 kr (23%)
17. maj 20262.240 kr64 kr (3%)
16. maj 20262.304 kr16 kr (1%)
12. maj 20262.288 kr16 kr (1%)
9. maj 20262.304 kr94 kr (4%)
8. maj 20262.210 kr94 kr (4%)
6. maj 20262.304 kr94 kr (4%)
29. apr. 20262.210 kr49 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret