Gå til hovedindhold

Lancôme Adgangspunkt LANCOM LX-6400 (EU) - 3.550 Mbit/s, hvid, PoE

LancômeTrådløse routereEAN: 4044144618215
Pris fra 4.880 krtil 6.199 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.319 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.813 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Adgangspunkt LANCOM LX-6400 (EU) - 3.550 Mbit/s, hvid, PoE og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4880 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LANCOM LX-6400 Trådløs forbindelse Hvid
4.880 kr
Til butik
LANCOM LX-6400 Trådløs forbindelse Hvid billede

Produktinformation

LANCOM LX-6400 - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 6 - 2.4 GHz, 5 GHz - AC 100 - 240 V

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 61821
EAN: 4044144618215
Varenr.: 995574102
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Adgangspunkt LANCOM LX-6400 (EU) - 3.550 Mbit/s, hvid, PoE
-16%5.799 kr
Før 6.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Adgangspunkt LANCOM LX-6400 (EU) - 3.550 Mbit/s, hvid, PoE billede

Produktinformation

Hurtigt og stabilt trådløst netværk til virksomhederLANCOM LX-6400 er et kraftfuldt Wi‑Fi adgangspunkt til professionelle miljøer, der kræver høj kapacitet og stabil dækning. Med en samlet hastighed på op til 3.550 Mbit/s fordelt på 2,4 GHz og 5 GHz kan mange brugere arbejde, streame og samarbejde samtidig. En diskret, hvid enhed med interne antenner passer elegant ind på kontor, mødelokale eller reception.Fordele ved adgangspunkt med PoEStrøm via Power over Ethernet gør installationen enkel - ét netværkskabel klarer både data og strøm. Enheden understøtter MU‑MIMO, OFDMA, band steering og hurtig roaming for smidig klienthåndtering og god brugeroplevelse, selv når mange er på nettet.Standarder: IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax, 802.1x, 802.3at, 802.3azMaks. hastighed samlet: 3.550 Mbit/s2,4 GHz: Ja, op til 1.150 Mbit/s5 GHz: Ja, op til 2.400 Mbit/sKanalbåndbredde: 160 MHzMU‑MIMO og MRC: JaOFDMA og band steering: JaQoS og VLAN: Ja, op til 4.096 VLAN‑IDBrugere samtidig: op til 511Sikkerhed: WEP, WPA2, WPA3, AES‑CCMP/GCMP, TKIP; EAP‑PEAP, EAP‑TLS, EAP‑TTLS, EAP‑FAST, EAP‑GTCPoE: JaLAN-porte: 2 × RJ‑45 (10/100/1000/2500 Mbit/s)USB: 1 × USB 2.0 Type‑AAntaller antenner: 8 interne, maks. forstærkning 7 dBiLED‑indikatorer og Kensington‑lås: JaPlacering: BordKabinet: Syntetisk, farve hvidDriftstemperatur: 0 – 40 °C; luftfugtighed 0 – 90 %Mål (H × B × D): 4,2 × 20,5 × 20,5 cmStrømtilslutning: DC‑indgang 12 VMedfølger: LAN‑kabel (RJ‑45), AC‑adapter, quick start guide...

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Access Points
Vægt: 2.2g
EAN: 4044144618215
Varenr.: 1911348
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Adgangspunkt LANCOM LX-6400 (EU) - 3.550 Mbit/s, hvid, PoE
-16%5.819 kr
Før 6.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Adgangspunkt LANCOM LX-6400 (EU) - 3.550 Mbit/s, hvid, PoE billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Access Points
Vægt: 2.2g
EAN: 4044144618215
Varenr.: 1911348
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancom Systems LX-6400 (EU)
6.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Adgangspunkt LANCOM LX-6400 (EU) - 3.550 Mbit/s, hvid, PoE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Adgangspunkt LANCOM LX-6400 (EU) - 3.550 Mbit/s, hvid, PoE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.880 kr4.880 krKøb
2Boligcenter DK5.799 kr5.799 krKøb
3Vivas DK5.819 kr5.898 krKøb
4Ultrashop6.199 kr6.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Adgangspunkt LANCOM LX-6400 (EU) - 3.550 Mbit/s, hvid, PoE

PriceData har fulgt prisen på Adgangspunkt LANCOM LX-6400 (EU) - 3.550 Mbit/s, hvid, PoE i 178 dage. Laveste pris i perioden er 3.714 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 6.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.098 kr.

Den nuværende pris på 4.880 kr er 19% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Adgangspunkt LANCOM LX-6400 (EU) - 3.550 Mbit/s, hvid, PoE. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Adgangspunkt LANCOM LX-6400 (EU) - 3.550 Mbit/s, hvid, PoE de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20264.880 kr102 kr (2%)
13. maj 20264.982 kr100 kr (2%)
10. maj 20265.082 kr132 kr (3%)
7. maj 20264.950 kr170 kr (4%)
5. maj 20264.780 kr1 kr (0%)
2. maj 20264.779 kr1.420 kr (23%)
1. maj 20266.199 kr2.386 kr (63%)
28. apr. 20263.813 kr24 kr (1%)
27. apr. 20263.837 kr480 kr (11%)
22. apr. 20264.317 kr462 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret