Gå til hovedindhold

Adax Vådrumsovn VPS1006 BT 400v 600w, (HxB) 325x542mm med Bluetooth

AdaxEludstyrEAN: 7040667840628
Pris fra 911 krtil 1.006,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 95,25 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 900 kr 13. apr.

Sammenlign priser på Adax Vådrumsovn VPS1006 BT 400v 600w, (HxB) 325x542mm med Bluetooth og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 911 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Adax Varmepanel VPS1006BT - 600W 400V, Hvid
911 kr
Til butik
Adax Varmepanel VPS1006BT - 600W 400V, Hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: ADAX
Kategori: Elvarmepaneler
Farve: 1
Artikel nr.: 7040667840628
EAN: 7040667840628
Varenr.: 21561160
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
VÅDRUMSRADIATOR IP24, BT 600W, 400V
935,36 kr
Til butik
VÅDRUMSRADIATOR IP24, BT 600W, 400V billede

Produktinformation

VPS 10 har været Adax´ loyale produkt og bestseller i mange år. Med sin kompakte størrelse og lavtemperatur-overflade passer den ind i både badeværelset og det lille toilet. Nu i en opdateret version med mulighed for at lave ugentlige programmer i Adax-ap...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ADAX
EAN: 7040667840628
Varenr.: 15892172538191
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Adax Vådrumsovn VPS1006 BT 400v 600w, (HxB) 325x542mm med Bluetooth
993 kr
Til butik
Adax Vådrumsovn VPS1006 BT 400v 600w, (HxB) 325x542mm med Bluetooth billede

Produktinformation

Adax El-radiator VPS1006 BT – 400V/600W Radiator VPS1006 BT er en kraftfuld og effektiv elektrisk radiator, der er ideel til opvarmning af mellemstore rum i både private hjem og erhvervsmiljøer. Med en effekt på 600W og en spænding på 400V sikrer de

Produktspecifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Adax Vådrumsovne
EAN: 7040667840628
Varenr.: 3423056
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Vps10 06 bt 600w hvid 400v
1.006,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Adax Vådrumsovn VPS1006 BT 400v 600w, (HxB) 325x542mm med Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Adax Vådrumsovn VPS1006 BT 400v 600w, (HxB) 325x542mm med Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK911 kr950 krKøb
2EL-GROSSISTEN935,36 kr935,36 krKøb
3Elvvs.dk993 kr993 krKøb
4MaintainIt1.006,25 kr1.006,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Adax Vådrumsovn VPS1006 BT 400v 600w, (HxB) 325x542mm med Bluetooth

PriceData har fulgt prisen på Adax Vådrumsovn VPS1006 BT 400v 600w, (HxB) 325x542mm med Bluetooth i 179 dage. Laveste pris i perioden er 900 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 1.028 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 930 kr.

Den nuværende pris på 911 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for Adax Vådrumsovn VPS1006 BT 400v 600w, (HxB) 325x542mm med Bluetooth. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for Adax Vådrumsovn VPS1006 BT 400v 600w, (HxB) 325x542mm med Bluetooth de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026911 kr1 kr (0%)
20. maj 2026912 kr1 kr (0%)
18. maj 2026913 kr1 kr (0%)
17. maj 2026914 kr1 kr (0%)
15. maj 2026915 kr1 kr (0%)
12. maj 2026916 kr1 kr (0%)
10. maj 2026917 kr1 kr (0%)
9. maj 2026918 kr1 kr (0%)
7. maj 2026919 kr1 kr (0%)
5. maj 2026920 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret