Gå til hovedindhold

Adax neo skotørrer med timerfunktion, 220W, hvid, ST3DW

AdaxSkoEAN: 7040662381102
Pris fra 532 krtil 823 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 291 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 521 kr 7. maj

Sammenlign priser på Adax neo skotørrer med timerfunktion, 220W, hvid, ST3DW og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 532 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ADAX NEO STØVLETØRRER HVID
532 kr
Til butik
ADAX NEO STØVLETØRRER HVID billede

Produktspecifikationer

Mærke: ADAX
Kategori: Varmeapparater
Farve: 2
Artikel nr.: 7040662381102
EAN: 7040662381102
Varenr.: 7168811
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Adax ST3D skotørrer, 220 W, hvid
559 kr
Til butik
Adax ST3D skotørrer, 220 W, hvid billede

Produktinformation

Hæv komfortniveauet med Adax Skotørrer ST3D Adax Skotørrer ST3D revolutionerer fodtøjshygiejnen. Farvel til våde sko og goddag til tørre og varme sko, klar til brug. Denne avancerede skotørrer er din ultimative følgesvend til tørre og komfortable fødder.

Produktspecifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Fodtøj
Farve: white
Størrelse: 86.5 x 22.5 x 10 cm
EAN: 7040662381102
Varenr.: 4278238110
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Adax skotørrer ST3D, 220W, Hvid
559 kr
Til butik
Adax skotørrer ST3D, 220W, Hvid billede

Produktinformation

Nu er det slut med våde sko. Denne Adax skotørrer klarer de våde sko fra løbeturen eller børnenes våde støvler, når de kommer hjem fra skole eller børnehaven. Dens slanger leder varmes helt ind i skoen og ned i tåen, hvor der er brug for den. El blæseren...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Fodtøj
Farve: white
Størrelse: 86.5 x 22.5 x 10 cm
EAN: 7040662381102
Varenr.: 4278238110
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Adax Neo ST3D skotørrer 220 W, hvid
599 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Adax skotørrer ST3D, 220W, Hvid
609 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Adax ST3D skotørrer, 220 W, hvid
625 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ADAX NEO SKOTØRRE 220W HVID
727,35 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Adax ST3D skotørrer, 220 W, hvid
735 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Adax neo skotørrer med timerfunktion, 220W, hvid, ST3DW
823 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Adax neo skotørrer med timerfunktion, 220W, hvid, ST3DW koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Adax neo skotørrer med timerfunktion, 220W, hvid, ST3DW koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK532 kr571 krKøb
2CompletVVS559 kr559 krKøb
3LavprisVærktøj559 kr559 krKøb
4Greenline599 kr599 krKøb
5LavprisEl609 kr609 krKøb
6BilligVVS DK625 kr625 krKøb
7EL-GROSSISTEN727,35 kr727,35 krKøb
8LavprisVVS735 kr735 krKøb
9Elvvs.dk823 kr823 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Adax neo skotørrer med timerfunktion, 220W, hvid, ST3DW

PriceData har fulgt prisen på Adax neo skotørrer med timerfunktion, 220W, hvid, ST3DW i 171 dage. Laveste pris i perioden er 511 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 558 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 530 kr.

Den nuværende pris på 532 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Adax neo skotørrer med timerfunktion, 220W, hvid, ST3DW. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Adax neo skotørrer med timerfunktion, 220W, hvid, ST3DW de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026532 kr26 kr (5%)
25. maj 2026558 kr19 kr (4%)
22. maj 2026539 kr7 kr (1%)
9. maj 2026532 kr11 kr (2%)
7. maj 2026521 kr11 kr (2%)
5. maj 2026532 kr7 kr (1%)
1. maj 2026539 kr7 kr (1%)
25. apr. 2026532 kr3 kr (1%)
23. apr. 2026529 kr3 kr (1%)
22. apr. 2026532 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret