Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen Actassi skærmet datakabel Cat 6A F/UTP CL-C 2x4P 500MHz 500M Dca grøn, separationsklasse C - (500 meter)

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 3606481320162
Pris fra 21 krtil 13.558 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 13.537 kr (100% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 17 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Actassi skærmet datakabel Cat 6A F/UTP CL-C 2x4P 500MHz 500M Dca grøn, separationsklasse C - (500 meter) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 21 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Actassi Kab Cat6a F/utp 2x4p 500m Dca Gr
21 kr
Til butik
Actassi Kab Cat6a F/utp 2x4p 500m Dca Gr billede

Produktinformation

Actassi skærmet datakabel Cat. 6A F/UTP CL-C, 500MHz, 2x4 par AWG 23, Euro class Dca, Power-separationsklasse C, grøn LSZH kappe på 500 meter tromle Ethernet transmision op til 10 Gigabit/sek. (10GBase-T). I overensstemmelse med EN 50173-1, ISO / IEC 1180...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK Varekartotek
EAN: 3606481320162
Varenr.: 1549437
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Actassi kabel kat6a f/utp 2x4p 500m dca
22,5 kr
Til butik
Actassi kabel kat6a f/utp 2x4p 500m dca billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: datakabel
EAN: 3606481320162
Varenr.: 1083000136
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ACTASSI KABEL KAT6A F/UTP 2X4P 500M DCA
24,1 kr
Til butik
ACTASSI KABEL KAT6A F/UTP 2X4P 500M DCA billede

Produktinformation

Actassi skærmet datakabel Cat. 6A F/UTP CL-C, 500MHz, 2x4 par AWG 23, Euro class Dca, Power-separationsklasse C, grøn LSZH kappe på 500 meter tromle.Ethernet transmision op til 10 Gigabit/sek. (10GBase-T)Kompatibel med PoE (Power over Ethernet) type 1-4,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
EAN: 3606481320162
Varenr.: 15842662220111
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Actassi F/UTP 2X(4X2XAWG23) Datakabel, 500 m, KAT6a, 500 MHz, LSZH, Grøn, Dca, C
28,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Actassi skærmet datakabel Cat 6A F/UTP CL-C 2x4P 500MHz 500M Dca grøn, separationsklasse C - (500 meter)
13.558 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Actassi skærmet datakabel Cat 6A F/UTP CL-C 2x4P 500MHz 500M Dca grøn, separationsklasse C - (500 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Actassi skærmet datakabel Cat 6A F/UTP CL-C 2x4P 500MHz 500M Dca grøn, separationsklasse C - (500 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk21 kr21 krKøb
2MaintainIt22,5 kr22,5 krKøb
3EL-GROSSISTEN24,1 kr24,1 krKøb
4vvsfittings.dk28,75 kr28,75 krKøb
5CS MEGASTORE DK13.558 kr13.757 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Actassi skærmet datakabel Cat 6A F/UTP CL-C 2x4P 500MHz 500M Dca grøn, separationsklasse C - (500 meter)

PriceData har fulgt prisen på Actassi skærmet datakabel Cat 6A F/UTP CL-C 2x4P 500MHz 500M Dca grøn, separationsklasse C - (500 meter) i 172 dage. Laveste pris i perioden er 16,89 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 28,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 18 kr.

Den nuværende pris på 21 kr er 17% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Actassi skærmet datakabel Cat 6A F/UTP CL-C 2x4P 500MHz 500M Dca grøn, separationsklasse C - (500 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Actassi skærmet datakabel Cat 6A F/UTP CL-C 2x4P 500MHz 500M Dca grøn, separationsklasse C - (500 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202621 kr
24. maj 202621,6 kr
9. maj 202621 kr1,67 kr (9%)
7. maj 202619,33 kr1,67 kr (8%)
6. maj 202621 kr1,67 kr (9%)
13. apr. 202619,33 kr2,01 kr (12%)
4. apr. 202617,32 kr
24. mar. 202617 kr
23. mar. 202617,32 kr
20. mar. 202617 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret