Gå til hovedindhold

Actona ACT NORDIC Infinity hjørnebord, rektangulær - sort marmor melamin og sort metal (43x35)

ActonaBordeEAN: 5713941206527
Pris fra 298,32 krtil 639 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 340,68 kr (53% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 254,25 kr 6. apr.

Sammenlign priser på ACT NORDIC Infinity hjørnebord, rektangulær - sort marmor melamin og sort metal (43x35) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 298.32 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
ACT NORDIC Infinity hjørnebord, rektangulær - sort marmor melamin og sort metal (43x35)
-12%298,32 kr
Før 339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ACT NORDIC Infinity hjørnebord, rektangulær - sort marmor melamin og sort metal (43x35) billede

Produktinformation

Mangler du et lille bord, kan det være at dette Infinity hjørnebord fra Act Nordic er noget for dig. Bordpladen er lavet i sort ru melamin med marmor mønster og stellet er i mat sort ru pulverlakeret metal. Brug hjørnebordet i stuen, i køkken alrummet el...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Act Nordic
Kategori: Sa
Farve: Sort
EAN: 5713941206527
Varenr.: 85457
Gå til XL Møbler DK
TrustScore 4 ud af 53,6
Infinity hjørnebord sort MDF
-39%306 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Biva DK
TrustScore 3 ud af 53,0
E-mærke certificeret
Infinity hjørnebord sort MDF
-39%306 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hjørnebord Signature Xaraya H63×B43×D35 cm mat sort Izmir melamin
349 kr
Til butik
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Infinity hjørnebord marmor dekor sort
639 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ACT NORDIC Infinity hjørnebord, rektangulær - sort marmor melamin og sort metal (43x35) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ACT NORDIC Infinity hjørnebord, rektangulær - sort marmor melamin og sort metal (43x35) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boboonline.dk298,32 kr298,32 krKøb
2XL Møbler DK306 kr306 krKøb
3Biva DK306 kr306 krKøb
4Likehome.dk349 kr349 krKøb
5ebuy24 DK639 kr688 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ACT NORDIC Infinity hjørnebord, rektangulær - sort marmor melamin og sort metal (43x35)

PriceData har fulgt prisen på ACT NORDIC Infinity hjørnebord, rektangulær - sort marmor melamin og sort metal (43x35) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 254,25 kr (registreret d. 23. marts 2026), højeste er 389 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 323 kr.

Den nuværende pris på 298,32 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for ACT NORDIC Infinity hjørnebord, rektangulær - sort marmor melamin og sort metal (43x35). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for ACT NORDIC Infinity hjørnebord, rektangulær - sort marmor melamin og sort metal (43x35) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026298,32 kr7,68 kr (3%)
24. maj 2026306 kr7,68 kr (3%)
16. maj 2026298,32 kr7,68 kr (3%)
8. apr. 2026306 kr51,75 kr (20%)
6. apr. 2026254,25 kr51,75 kr (17%)
5. apr. 2026306 kr51,75 kr (20%)
23. mar. 2026254,25 kr51,75 kr (17%)
15. jan. 2026306 kr18,14 kr (6%)
25. dec. 2025287,86 kr91,14 kr (24%)
19. dec. 2025379 kr10 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret