Gå til hovedindhold

Actona ACT NORDIC Brooke barstol, m. armlæn, ryglæn og fodstøtte - grøn polyester og sort metal

ActonaBarstoleEAN: 5713941163837
Pris fra 1.042 krtil 1.448 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 406 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 711,75 kr 22. mar.

Sammenlign priser på ACT NORDIC Brooke barstol, m. armlæn, ryglæn og fodstøtte - grøn polyester og sort metal og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1042 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til XL Møbler DK
TrustScore 4 ud af 53,6
Brooke barstol grøn stof
-20%1.042 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Brooke barstol grøn  stof billede

Produktinformation

Brooke barstol VIC stof skovgrøn 68AC, fodstøtte, stel metal pulverlakeret ru, mat sort, pakning 2 stkSælges i pakning af 2. Dvs. minimumskøbet er 2. stk. Prisen er dog angivet pr. stk.

Produktspecifikationer

Mærke: Actona
Kategori: Spisestue
Vægt: 8g
Artikel nr.: 90453
EAN: 5713941163837
Varenr.: 36414
Gå til Biva DK
TrustScore 3 ud af 53,0
E-mærke certificeret
Brooke barstol grøn Velour
-20%1.042 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
ACT NORDIC Brooke barstol, m. armlæn, ryglæn og fodstøtte - grøn polyester og sort metal
-10%1.133,1 kr
Før 1.259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ACT NORDIC Brooke barstol, m. armlæn, ryglæn og fodstøtte - grøn polyester og sort metal billede

Produktinformation

Til afslapning ved hjemmebaren kan vi anbefale denne Brooke barstol, der kommer fra Act Nordic. Stolen er beklædt med grøn polyester med syninger, og den er dejlig polstret i ryg, sæde og armlæn for ekstra komfort. De fine stoleben er lavet i mat s

Produktspecifikationer

Mærke: Act Nordic
Kategori: Møbler
Farve: Grøn
EAN: 5713941163837
Varenr.: 67052
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Barstol Signature Celinda i Vic stof skovgrøn med mat sort stel
1.199 kr
Til butik
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Brooke barstol velour grøn
1.448 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ACT NORDIC Brooke barstol, m. armlæn, ryglæn og fodstøtte - grøn polyester og sort metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ACT NORDIC Brooke barstol, m. armlæn, ryglæn og fodstøtte - grøn polyester og sort metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1XL Møbler DK1.042 kr1.042 krKøb
2Biva DK1.042 kr1.042 krKøb
3Boboonline.dk1.133,1 kr1.133,1 krKøb
4Likehome.dk1.199 kr1.199 krKøb
5ebuy24 DK1.448 kr1.497 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ACT NORDIC Brooke barstol, m. armlæn, ryglæn og fodstøtte - grøn polyester og sort metal

PriceData har fulgt prisen på ACT NORDIC Brooke barstol, m. armlæn, ryglæn og fodstøtte - grøn polyester og sort metal i 183 dage. Laveste pris i perioden er 711,75 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 1.042 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 884 kr.

Den nuværende pris på 1.042 kr er 18% over normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for ACT NORDIC Brooke barstol, m. armlæn, ryglæn og fodstøtte - grøn polyester og sort metal. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for ACT NORDIC Brooke barstol, m. armlæn, ryglæn og fodstøtte - grøn polyester og sort metal de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. apr. 20261.042 kr187,9 kr (22%)
6. apr. 2026854,1 kr93,9 kr (10%)
5. apr. 2026948 kr93,9 kr (11%)
23. mar. 2026854,1 kr142,35 kr (20%)
22. mar. 2026711,75 kr105 kr (13%)
6. mar. 2026816,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret