Gå til hovedindhold

ACT NORDIC Blueton skrivebord, m. 2 skuffer - mat vild eg ru papir og sort stål (120x60)

Act NordicSkrivebordeEAN: 5713941325969
Pris fra 1.849 krtil 1.989 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 140 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.449 kr 22. mar.

Sammenlign priser på ACT NORDIC Blueton skrivebord, m. 2 skuffer - mat vild eg ru papir og sort stål (120x60) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1849 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
ACT NORDIC Blueton skrivebord, m. 2 skuffer - mat vild eg ru papir og sort stål (120x60)
1.849 kr
Til butik
ACT NORDIC Blueton skrivebord, m. 2 skuffer - mat vild eg ru papir og sort stål (120x60) billede

Produktinformation

Dette Blueton skrivebord fra Act Nordic passer perfekt til det lille hjemmekontor eller det lille værelse. Det rektangulære kontorbord har en bordplade i naturfarvet mat vild eg ru papir, og benene er lavet i mat sort ru pulverlakeret stål. Et skrivebord...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Act Nordic
Kategori: S
EAN: 5713941325969
Varenr.: 115606
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Skrivebord Signature Brienna mat vild eg - 75x120x60 cm
1.899 kr
Til butik
Skrivebord Signature Brienna mat vild eg - 75x120x60 cm billede

Produktinformation

Signature præsenterer stolt Brienna, et skrivebord der raffinerer enhver arbejdsstation med sin elegante udformning og praktiske funktionalitet. Briennas overflade og skuffer er udført i mat vild eg, der giver et sofistikeret og naturligt look, mens det r...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Signature
Kategori: Skriveborde
Farve: Mat vild eg
EAN: 5713941325969
Varenr.: 2255276
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blueton skrivebord 2 skuffer natur
1.989 kr
Til butik
Blueton skrivebord 2 skuffer natur billede

Produktinformation

Blueton skrivebord 2 skuffer natur er en Skriveborde i Natur farve, som bringer både stil og funktionalitet til dit hjem. Blueton skrivebord 2 skuffer natur. Max belastning kg.: 100. Dette produkt er skabt med øje for detaljer, hvilket sikrer både æstetisk appel og høj holdbarhed. Det er designet med tanke på både funktionalitet og stil, hvilket gør det til det perfekte valg til ethvert rum i dit hjem. Materialerne, der er anvendt, er af høj kvalitet, hvilket giver produktet en lang levetid og sikrer, at det kan modstå daglig brug. Uanset om det er til opbevaring eller som en dekorativ tilføjelse, vil dette produkt løfte din indretning og bringe ekstra komfort og elegance ind i din bolig.

Produktspecifikationer

Mærke: Actona
Kategori: Skriveborde
Materiale: MDF
Størrelse: 120 cm x 75 cm
Vægt: 21g
Artikel nr.: 11-0000103752
EAN: 5713941325969
Varenr.: 11-0000103752

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ACT NORDIC Blueton skrivebord, m. 2 skuffer - mat vild eg ru papir og sort stål (120x60) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ACT NORDIC Blueton skrivebord, m. 2 skuffer - mat vild eg ru papir og sort stål (120x60) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boboonline.dk1.849 kr1.849 krKøb
2Likehome.dk1.899 kr1.899 krKøb
3ebuy24 DK1.989 kr2.338 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ACT NORDIC Blueton skrivebord, m. 2 skuffer - mat vild eg ru papir og sort stål (120x60)

PriceData har fulgt prisen på ACT NORDIC Blueton skrivebord, m. 2 skuffer - mat vild eg ru papir og sort stål (120x60) i 185 dage. Laveste pris i perioden er 1.367,2 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 1.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.717 kr.

Den nuværende pris på 1.849 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for ACT NORDIC Blueton skrivebord, m. 2 skuffer - mat vild eg ru papir og sort stål (120x60). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for ACT NORDIC Blueton skrivebord, m. 2 skuffer - mat vild eg ru papir og sort stål (120x60) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20261.849 kr50 kr (3%)
24. maj 20261.899 kr50 kr (3%)
9. maj 20261.849 kr2 kr (0%)
26. apr. 20261.847 kr108 kr (6%)
29. mar. 20261.739 kr290 kr (20%)
22. mar. 20261.449 kr320 kr (18%)
22. feb. 20261.769 kr60 kr (4%)
11. feb. 20261.709 kr70 kr (4%)
10. feb. 20261.779 kr70 kr (4%)
16. jan. 20261.709 kr70 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret